“Концтабір” Єдиного реєстру боржників

11 серпня 2021, 11:51
Власник сторінки
журналист
0
20
“Концтабір” Єдиного реєстру боржників

Так я став фігурантом Єдиного реєстру боржників. Ніколи не реєструвався як Фізична особа-підприємець! Три роки безробітний. Почав розбиратися.

Вийшов за пивом. На касі дізнався, що я ФОП і всі мої рахунки заблоковані!

Так я став фігурантом Єдиного реєстру боржників. Ніколи не реєструвався як Фізична особа-підприємець! Три роки безробітний.

Почав розбиратися.


Приватбанк повідомив: “На ваші рахунки накладено арешт виконавчою службою або приватним виконавцем. Усі операції за рахунками будуть доступні після нового запиту про зняття арешту.
Контакти та детальнішу інформацію ви можете знайти на сайті Міністерства юстиції в єдиному реєстрі боржників”.

Зайшов я на той Реєстр боржників. Дійсно, я в базі!

Пишу на вказаний ємейл. Присилають електронні копії Заяви про відкриття виконавчого провадження Головного управління ДПС у Києві 9\26-15-10-05-19. Підпис уповноваженої особи – Ростислав Кочеров. Все це відбувалося 10 травня 2019 року!

Виконавча служба Деснянського району блокувала мої рахунки у червні 2021! На оскарження всього того дається 10 днів! Два роки затримки! Яка кара за такі порушення передбачена?

Більше того, ніхто мене ніяк офіційно не повідомив про те, що я вже виявляється ФОП і платник ЄСВ! І боржник! Винен 21030,9 гривень!

Яке покарання передбачене для посадових осіб за такі порушення? Хто винний?

Їду в Деснянську районну податкову. Жіночка звіряє мій паспорт, код і радісно повідомляє, що я виявляється винний майже 50 тисяч гривень! Типо чекай… Папал!

Абзац!

Питаю, а де моє реєстраційне свідоцтво ФОП і платника ЄСВ? А нема! Але, плати! І посилає мене до ЦНАП.

Іду до Центру надання адміністративних послуг. Відсутній я у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань! Нема мене і у реєстрі платників ЄСВ!

А от у Єдиному реєстрі боржників, з незаконної подачі Деснянської районної податкової і Головного управління ДПС у Києві я є! І так розумію, що на мене, як на самопроголошеного ФОП щомісяця нараховуються якісь податки і відповідно штрафи…

У ЦНАПІ порадили – ми тебе миттєво зареєструємо ФОП, потім проси милості у податкової, з їх дозволу закриємо… Оригінально! Це рекет зараз такий для безробітних волонтерів АТО-ООС? Чи спецоперація ФСБ проти патріотів України?

І як ту  вакханалію зупинити?

Як довести, що я не ФОП і не платник ЄСВ? Чи не верблюд…

Чи не час ліквідувати абсолютно антиконституційний Єдиний реєстр боржників? Які ідіоти його придумали? І для чого? Вимагаю поіменний список авторів тією правової дурниці! І відповідного покарання. Навіть народного. Щоб більше нікому не хотілося…

Адже, нині до того безглуздого реєстру вносять навіть за фальшивими протоколами ментів, за порушення правил дорожнього руху! Згадаємо історію з поліцейським генералом Аброськіним в Одесі!

Це вже навіть не смішно. Все це нагадує електронний концтабір, про який багато говорять конспірологи.

Блокувати рахунки і забороняти виїзд за кордон громадянам України – антиконституційно! Вимагаю від народних депутатів негайно внести відповідні правки до законодавства!

Відповідно, час поговорити про розмір штрафів! Україна – найбідніша країна Європи. Більшість населення на межі виживання. А штрафи напридумували якісь космічні. Відчувається олігархічний стиль. Накрали купу грошей, а тепер гноблять бідний народ…

З Вікіпедії:

Єдиний реєстр боржників — систематизована та ведеться з метою оприлюднення в режимі реального часу інформації про невиконані майнові зобов’язання боржників та запобігання відчуженню боржниками майна.

Єдиний реєстр боржників утворюється відповідно до від 2 червня 2016 року (набрав чинності 5 жовтня 2016 року) та Положення про автоматизовану систему виконавчого провадження від 5 серпня 2016 року (набирає чинності 5 січня року).

Відомості про боржників, включені до Єдиного реєстру боржників, є відкритими та розміщуються на офіційному веб-сайті .

Реєстрація боржника в Єдиному реєстрі боржників не звільняє його від виконання рішення.

Відомості про боржника вносяться до Єдиного реєстру боржників одночасно з винесенням постанови про відкриття виконавчого провадження. Не вносяться до реєстру відомості щодо боржників, якими є , боржники, які не мають заборгованості за виконавчим документом про стягнення періодичних платежів більше трьох місяців, та боржники за рішеннями немайнового характеру.

Час поговорити про відповідальнісь вищих органів влади і депутатів, за всі ті дурнуваті антинародні закони і постанови, що вони наприймали. І про відповідальнісь влади, податківців, митників, прокурорів, ментів, суддів та інших негідників.

Легендарна Партія снайперів, яку я віртуально очолюю, давно вимагає змін…

Аби стати нормальною країною, треба прийняти два Закони – “Про особливу відповідальність вищих органів державної влади”, що передбачить три кари для корупціонерів, арешт, народний трибунал, пожиттєве, конфіскація і розстріл. Починаючи від голови тергромад і до Президента України.
Закон “Про народний трибунал” випише процедуру обрання суддів, просту процедуру винесення рішень. Спершу арешт негідників, блокування майна і рахунків у них і оточення, винесення вироків про конфіскацію, пожиттєве чи розстріл.
Судді трибуналу розстрілюються навіть за думки про хабарі…
Ми все повернемо, а винні будуть покарані!
Партія снайперів
Однак, то жанр гумористичної літератури, а діяти треба зараз і негайно. Хоча, Партія снайперів, ще скаже своє слово на виборах…
Публічне звернення
Президенту України В.Зеленському, Голові Верховної Ради України Д.Разумкову, Секретарю РНБО О.Данілову, Голові Виконавчого комітету
Шановне товариство!
Як громадянин України, привертаю Вашу увагу до антиконституційної діяльності Єдиного реєстру боржників.
Ця структура, що діє при Міністерстві юстиції України, оприлюднює персональні дані громадян без їх дозволу, на основі сумнівних доносів, у тому числі дивних приватних виконавців та відвертої мафії, без рішення суду блокує рахунки, забороняє виїзд за кордон… Тим самим грубо порушує базові права людини.
Вимагаю ліквідувати Єдиний реєстр боржників як юридичне явище. І відповідно, розпочати кримінальне переслідування авторів відповідного законопроекту, як ворогів України і накласти на них санкції РНБО.
З повагою,
Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”, лідер Партії снайперів
Благодійна підтримка боротьби – картка Приватбанк – 4149499344447394
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.