Vladimir Prohnich найближчі два місяці перебуватиме під вартою

09 серпня 2021, 09:54
Власник сторінки
журналист
0
24
Vladimir Prohnich найближчі два місяці перебуватиме під вартою

Таке несправедливе та негуманне по суті рішення прийняв суддя Печерського райсуду столиці Р.Новак .

ЗЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ
найближчі два місяці перебуватиме під вартою в Лук’янівському слідчому ізоляторі.
Таке несправедливе та негуманне по суті рішення прийняв суддя Печерського райсуду столиці Р.Новак .
Саме того суду, який нещодавно замість буцегарні, помістив кума путіна Віктора Медвечука під домашній арешт. І це при тому, що останній підозрюється в державній зраді та воєнних злочинах на Донбасі, які є особливо тяжкими злочинами.
Але суддя Новак не взяв до уваги заяви двох десятків поручителів, серед яких колишній в’язень Кремля Микола Карпюк , колишній комбат Айдару Сергій Мельничук та багато достойників.
Не почув суддя і агрументи захисту що незадовільного психоемоційного стану Володимира Прохнича , викликаного постравматичним синдормом, а також незадовівльним станом здоров’я.
Не допомогли і потуги міністра у справах ветеранів Лапутіної та Голови Консультативної ради при Президентові Україні Вербівської, які з їх слів оббивали пороги генпрокуратури. Лапутіна взагалі подавши заяву про взяття на поруки Володимира, не з’явилася до суду.
Адвокат Віталій Кравченко, який здійснює захист Володимира на прохання побратимів-айдарівців за сприянням Української спілки учасників бойових дій в АТО, вже готовить апеляцію на судове рішення.
Окремого реагування заслуговують незаконні дії судді, який безпідставно обмежив кількість присутніх в залі судових засідань під час слухання клопотання прокурора та перешкоджав журналістам у виконанні свої обовязків.
Велика подяка айдарівцям та пересічним громадянам , які відгукнулися та прийшли підтримати Володимира.

Слава Україні !!! Ми Переможемо !!!
СВОБОДУ ВОЛОДИМИРУ ПРОХНИЧУ !!!

Прошу максимального перепосту, бо через цей допис блокували основий аккаунт!!!!!
ВІДЕО СУДОВОГО ЗАСІДАННЯ ТУТ
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.