Третина з того, що ви сплачуєте за електроенергію та газ, йде посередникам

19 февраля 2021, 12:03
Владелец страницы
Народний депутат України
0
17
Третина з того, що ви сплачуєте за електроенергію та газ, йде посередникам
Костянтин Бондарєв, народний депутат України

На жаль, держава не регулює сьогодні діяльність енергетичних монополій.

Сьогодні на ранковому ефірі телеканалу "НАШ" говорили про тарифи.

Лише уявіть, третина з того, що ви сплачуєте за газ та електроенергію, йде посередникам.

На жаль, держава не регулює сьогодні діяльність цих монополій. Законом передбачено, що до кінця цього року компанії все ж таки мали домовитись, яким чином встановлювати лічильники  тим, кому вони постачають енергоресурси. Але сьогодні цього знову таки не має. З'явися урядовий законопроект, яким передбачається продовження цих термінів ще на 3 роки. Ми ("Батьківщина") категорично проти цього і підтримувати цю ініціативу не будемо.

Уявіть собі: третина того, що ви сплачуєте за електроенергію йде розподільчим компаніям. "Батьківщина" зверталася до суду з приводу незаконності приватизації енергопостачаючих компаній (обленерго та облгазів) і мереж. Але все зависло через те, що там є нерезиденти України, які не з'являються до суду.

Підняли ціни на комунальні послуги у платіжках - люди не погоджуються із цим і перестають платити. Вони не вірять політиками, що вони щось змінять.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: газ,Тарифы ЖКХ,Батьківщина,коммунальные услуги,Юлія Тимошенко,електроенергія,комунальні послуги,тарифы на газ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.