Житомирська Батьківщина летить у прірву

07 лютого 2021, 19:53
Власник сторінки
журналист
0
52
Житомирська Батьківщина летить у прірву

Втрутьтесь в ситуацію, або остаточно втратите Житомирську Батьківщину.


Звернення (крик) до Юлії Тимошенко, Сергія Соболева, Івана Кириленка та інших шановних депутатів.
Втрутьтесь в ситуацію, або остаточно втратите Житомирську Батьківщину.
Мені, як багатолітньому партійцю Батьківщини, який з 2006 року вступив до партії, НЕБАЙДУЖЕ. Останні декілька років діяльності в лапках «голови» на Житомирщині Лабунської Анжеліки призвели до краху осередку, з якого вийшли чи то були виключені майже усі достойні партійці, які могли б приносити користь партії, яких поважають, які без проблем стали депутатами, от тільки вже від інших політичних сил, такі як: Ходак, Гончарук, Кропивницький, Рибинський та багато інших знакових для партії людей. Вже навіть не хочеться згадувати про величезну кількість рядових партійців, таких як я, що відмовились голосувати за списки партії на виборах та які чи то вже пішли з Батьківщини, чи майже на виході, але точно не для того аби шукати кращої долі в інших партіях.
Бо така кадрова політика Лабунської, яка торгує партією на всі сторони, стала просто нестерпною. Одна поява сімейки Розенблатів в партії чого вартує. Ці – відразу прийнялись додавати «плюсів» житомирській організації. Результат видно неозброєним оком, як відреагував виборець, по результатах голосів. А попереду, ще не раз ця сімейка підніме і так «значний» рейтинг Батьківщини в м. Житомирі. Але для Лабунської гроші не пахнуть, подейкують вона бере їх від усіх, продавала місця в партійних списках, посади районних керівників, фракцією в обласній раді керує її «любімчік» Діма Кропачов (в інтернеті можна прочитати багато цікавого), а офісом майже одноосібно керує бізнесмен Віталій Сорока. Але це – квіточки, ці двоє принаймні ще хоч якось працюють чи принаймні роблять вигляд, що намагаються зберегти обласну організацію для того щоб вона мала хоч якусь вагу в обласних політичних баталіях.
Якщо ж глянути на виборчі списки Батьківщини, які особисто формувала Лабунська, виключно хто скільки занесе в її офіс коштів, тому депутатами обласної-міської ради стали «відомі» партійці: Хливнюк, Піонківський, Пидюра, Розенблат, яка для того аби вирішувати свої шкурні питання в міській раді та очолити фракцію навіть стала членом партії, хоча в виборчому бюлетені було написано що вона позапартійна.
Але й це ще не повне ДНО. А от – 10 місце виборчого списку від Батьківщини до обласної ради, куди за вказівкою Лабунської від якої у деяких в виборчому штабі очі «полізли на лоб», було висунуто «стерео-журналістку» Лену Галагузу, яка відома лише «тим с ким», «але цього не було», там тобі і Партія Регіонів, і Самопоміч, і спроби попасти в «Голос» та «ЗЕ»- команду, але там клепки вистачило не залучати «відому» рото-кореспондентку. Натомість, Лабунська, гроші любить більш ніж репутацію партії, і на пропозицію місцевого феодала Петренка- власника заправок «UPG», включила Галагузу в списки. Подейкують, ціна питання 10 тис долярів з кармана Петренка в особистий карман Лабунської. Проте не врахували одного, що пристроїти свою «протеже» Галазузу до обласної ради у Петренка не вийшло, рейтинги Батьківщини під керівництвом Лабунської стали настільки низькими, як ніколи.
Але й це ще теж не повне ДНО. А от тепер «сенсація», до «роботи» в обласній організації Лабунська залучила братву-«месний кримінал» по кличке Бриня, який мізками, що напевне повністю відсутні, так і залишився жити по «понятіях» дев’яностих, Бриня відразу взявся за справу, залякувати партійців, які опозиційно налаштовані до Лабунської, застосовувати до них фізичну силу з поміччю «биків».
Задумайтесь шановні, до якого рівня спустилася Лабунська, яка таким чином веде «політичну» діяльність, всі ж все знають, Житомир – велике село, і про такі художества Лабунської – Брині Олегі, житомирський політикум просто в шоці.
Отже, результат такої діяльності Лабунської:
партія ледь-ледь, а взагалі кажуть, не без фальшування та підкупу членів комісій, подолала бар’єр до міської ради.
На виборах в територіальні громади області – партійці Батьківщини, які завжди були висунуті партією, масово балотувалися як позапартійні, бо не хотіли мати нічого спільного з Лабунською і ко.
https://site.ua/sergey.levickiy/33577-jitomirska-batkivschina-letit-u–prirvu/
Якби не старі заслуги минулих обласних керівників партії, деяких членів партії, які ще не пішли з Батьківщини та яких підтримує виборець, за їх багатолітню принципову позицію, незаплямованість, ну й звичайно рейтинг Юлії Володимирівни, чи не в останній раз дав змогу Житомирській Батьківщині пройти в обласну і деякі міські, районні ради.-
Проте, від колишніх потужних фракцій, лідерів, команди партійців не залишилось НІЧОГО. Тепер Житомирська партія це – чвари, неповага, борги (цікаво, а де ж залучені на вибори величезні суми коштів), відсутність акцій, молоді, закриті партійні офіси в містах та районах, закриті громадські приймальні. Такий результат роботи Лабунської як голови осередку, таке враження, що це заслана «козачка» розвалити колись одну з найпотужніших патріотичних організацій Житомирщини. Шкода, болить, бо доля партії, якій віддано багато років – небайдужа.
(Сергій….Новоград-Волинська партійна районна організація)
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.