Як «ЄС» переграла «Слугу народу» у Києві

16 вересня 2020, 20:32
Власник сторінки
0
29
Як «ЄС» переграла «Слугу народу» у Києві

На місцевих виборах «Слуга народу» програє боротьбу за Київ.

На київській конференції «ЄС» продемонструвала Кличку, що грає на його стороні. В УДАРу і «ЄС» у столиці пересікається електорат, а тому не висунення кандидата від «ЄС» - це важлива уступка Кличку зі сторони «ЄС», яка суттєво полегшить йому боротьбу за мерське крісло і навіть робить можливою його перемогу вже в першому турі.

У той же час висунення Марини Порошенко першим номером від «ЄС» до Київради – це гра проти Ірини Верещук. Так, Марина Порошенко не балотується у мери, але такий хід все-одно дозволить розсіяти між «ЄС» і «СН» голоси виборців, для яких в пріоритеті - голосувати за жінку. А якщо від «СН» у Києві відколеться частина голосів, то і Верещук їх втратить.

Донедавна тривали дискусії, з ким же у переобраній Київраді УДАР сформує коаліцію. Ключових союзників у партії Кличка могло бути два – «Слуга народу» або «Європейська солідарність». З приводу «СН» і без того були сумніви, зважаючи на слухи, що влада хоче після виборів призначити Верещук головою КМДА, а після конференції «ЄС» можна ставити крапку у цій дискусії. Кроки, які «ЄС» зробила на зустріч Кличку, дозволять їй після виборів претендувати на участь в коаліції у Київраді. Відповідно, якщо в коаліцію піде «ЄС», то там не буде місця «Слузі народу», якій доведеться задовольнитись перебуванням в опозиції. Тому вже зараз можна констатувати, що на місцевих виборах «Слуга народу» програє боротьбу за Київ.

Після перемоги на парламентських виборах в усіх столичних округах стати опозиційною фракцією у Київраді для «Слуги народу» буде справжнім провалом.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Кличко,Київрада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.