Як Трамп виконував свої обіцянки

8 декабря 2020, 14:24
Владелец страницы
0
11
Як Трамп виконував свої обіцянки

Дональд Трамп не з тих президентів, хто не виконує передвиборчі обіцянки.

Дональд Трамп не з тих президентів, хто не виконує передвиборчі обіцянки. Цікаво, що Трамп не раз стояв на своєму, коли проти були більшість конгресменів, міністрів і навіть радників.
За чотири роки президентства Трамп пообіцяв і виконав:
1) У 2017 році США вийшли з Транстихоокеанського партнерства про зону вільної торгівлі в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.
2) У 2018 році США вийшли з ядерної угоди і відновили санкції проти Ірану.
3) У 2018 році США вийшли з Північноамериканської зони вільної торгівлі (NAFTA). Щоправда, між Канадою, США і Мексикою одразу була укладена нова угода USMCA, яка не суттєво відрізнялася від попередньої.
4) У 2018 році США фактично розпочали торгівельну війну з Китаєм, ЄС, Туреччиною, Аргентиною, РФ і т.д., запровадивши мито на імпорт сталі, алюмінію та іншої продукції.
5) 4 листопада 2020 року США вийшли з Паризької кліматичної угоди.
6) Армія США йде з Афганістану. Штати уклали мирну угоду з «Талібаном», а до 15 січня 2021 року Трамп обіцяє скоротити чисельність військових в Афганістані до 2,5 тисяч.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Дональд Трамп
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.