Особливості кадрової політики Трампа

3 декабря 2020, 14:24
Владелец страницы
0
11
Особливості кадрової політики Трампа

Боб Вудворд пише, що Джона Болтона призначили радником президента США з національної безпеки лише з другої спроби, бо на першій зустрічі Трампу не сподобалися його...

Боб Вудворд (автор Вотергейтського скандалу) пише, що Джона Болтона призначили радником президента США з національної безпеки лише з другої спроби, бо на першій зустрічі Трампу не сподобалися його... вуса. Натомість посада дісталась Герберту Макмастеру, бо про нього позитивно відізвалася преса.

Трампу після скандальної відставки Майкла Флінна, якого звинуватили у зв'язках з росіянами, на посаді радника з національної безпеки потрібна була людина з позитивним іміджем. Такий імідж у ЗМІ був в Макмастера, тому Трамп зупинився на його кандидатурі.

Болтон прийшов працювати в Білий дім лише через 1,5 роки після того, як Макмастер подав у відставку через "суттєві розбіжності з президентом США у питаннях РФ, Ірану, КНДР". Ще через 1,5 роки з тієї ж причини був звільнений Болтон.

Ви думали, кадрова політика Трампа залежала від рівня кваліфікації і наявності стратегічного плану вирішення актуальних питань? Нічого подібного. Все залежало від того, що про тебе писала преса і чи носив ти вуса.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости мира
ТЕГИ: Трамп
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.