Олег Березюк - вони здають національні інтереси України

16 червня 2020, 12:16
Власник сторінки
журналист
0
23
Олег Березюк - вони  здають національні інтереси України

Але найгіршим є те, що на догоду міжнародному фінансовому капіталу із сфери державного управління виведено банківську систему і прийнято закон про продаж земель сільськогосподарського призначення.

Володимир Зеленський і його парламентська більшість системно і послідовно здають національні інтереси України.
Продовжується процес знищення медицини, який було розпочато ще за часів Петра Порошенка і Уляни Супрун.

Теж саме можна сказати і про національну науку і освіту.
Завдано нищівного удару і по економіці.
Особливо постраждав малий і середній бізнес під час поширення інфекції коронавірусу.
Але найгіршим є те, що на догоду міжнародному фінансовому капіталу із сфери державного управління виведено банківську систему і прийнято закон про продаж земель сільськогосподарського призначення.
Це два наших стратегічних ресурси , без яких ми можемо повністю втратити економічну незалежність і державний суверенітет.
Сьогодні під повний контроль іноземців потрапила і державна корпорація«Укроборонпром», що позбавляє Україну можливості проводити незалежну оборонну політику.
Можна перераховувати ще багато «гріхів», які є на совісті нинішнього Президента України і його парламентської більшості, але їх суть зводиться до того, що Володимир Зеленський і вся його команда в «турборежимі» здають національні інтереси України.


Якщо найближчим часом ми не усунемо від влади цих «великих політиків і державних діячів»,то своїми відверто антиукраїнськими діями вони завдадуть нам ще дуже багато непоправної шкоди .
Ми маємо усвідомити,що ми живемо у жорсткому і висококонкурентному світі і проти нас іде багатовекторна і повномасштабна війна , а Президент України не виконує покладені на нього обов’язки. Дуже часто він діє навіть всупереч нашим національним інтересам.
Для того щоб вижити у цій війні і перемогти ми маємо об’єднати усі патріотичні сили і правильно обрати союзників.
Потрібно пам`ятати,що сьогодні на кону стоїть наша свобода , безпека і суверенітет.
Також ми маємо чітко усвідомлювати і те, що ніхто крім нас не буде вирішувати наші проблеми і тому нам у всьому потрібно розраховувати лише на власний розум і на українські патріотичні сили .


Олег Березюк, Інститут глобальної політики і права

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.