Опитування: Загальнонаціональна ідентифікація

29 мая 2020, 14:01
Владелец страницы
Начинающий журналист. Писатель
0
10

У грудні 2019 року було проведено загальнонаціональне дослідження Фондом «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соціологічною службою Центру Разумкова

на тему "Патріотизм, мова і загальнополітичні пріоритети - громадська думка України".

Згідно з опитуванням абсолютна більшість населення України (75%) вважає себе насамперед громадянами України, регіональну ідентифікацію (приналежність до регіону, області, місту чи селу) як основну вибрало значно менше - 16% громадян. Причому загальнонаціональна ідентифікація переважає у всіх регіонах України: Південному (84%), Центральному (78%), Західному (76%) і Східному (66%). Правда, в Східному регіоні 7% вважають себе перш за все громадянами колишнього СРСР. Загальнонаціональна ідентифікація істотно зросла після 2013 року (грудень 2013 - 54%, грудень 2014 року - 73%).

Також інше дослідження європейської організації SeeD, яка досліджувала українське суспільство в рамках проекту SCORE (Social Cohesion and Reconciliation Index - Індекс соціальної згуртованості і примирення), показало, що поляризація між українцями згладжується.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.