Як зупинити коронавірус і навіщо потрібен карантин

19 мая 2020, 12:14
Владелец страницы
Начинающий журналист. Писатель
0
13

Зі слів завідувача науковим відділом інтенсивної терапії та детоксикації в Інституту епідеміології інфекційних хвороб імені Громашевського НАМН України Сергія Борщова,

карантин потрібен не для того, щоб населення не захворіло. Карантинні обмеження служать для розтягування епідемії в часі і для уникнення різкого спалаху кількості хворих.
«В Україні медустанови просто не готові приймати величезну кількість хворих і в разі, якщо їх буде багато, їх буде нікому лікувати», - пояснив лікар.
Спеціалісти запевняють, що для зупинки поширення коронавірусу, перехворіти їм повинні не менше 70-80 відсотків населення. Але і це не стане абсолютним захистом, оскільки майже всі віруси мають тенденцію до мутації.
«Звичайно віруси мутують в сторону послаблення своїх агресивних якостей. У всякому разі, так було з грипом. Але по Коронавіруси поки складно сказати» - підкреслив фахівець.
При цьому, за його словами, прогнозувати, коли в Україні настане пік епідемії, досить складно. Поки не заразиться 70-80 відсотків населення, процес інфікування триватиме. Тому, карантин поки є єдиним способом призупинення поширення інфекції.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости науки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.