ЗЕботи і темники. Як Зеленський дискредитує Тимошенко?

5 марта 2020, 12:30
Владелец страницы
Народний депутат України
0
83

Сьогодні відповідаю на питання: «Цікаво, коли ЮВТ вдруге очолювала уряд, а ви тоді вперше були депутатом від «БЮТу». У лютому 2008 року був запропонований законопроект «Про ринок землі».

Згідно цього законопроекту купляти землю могли без обмежень іноземці, створені ними комерційні структури і навіть (увага) іноземні держави. Чому ж ви тоді так старанно не «захищали» обездолених фермерів, як зараз, і не проводили референдуми?». 


Я хотів би нагадати, пану Савенко, що цю дурницю розповсюджують сьогодні саме з Офісу президента. Її розповсюджують депутати від «Слуги народу», мені постійно ставлять такі питання на ефірах, коли буваю.   


Це відверта брехня. Крапка. 


Дійсно, Тимошенко провела закон про продаж землі, але лише в межах населених пунктів та виключно через аукціони. Коли розбазарювалась земля мерами, радами і таким чином заробляли гроші. Хтось приходив купляв, хтось приходив продавав рішення відповідних рад. Ми (фракції «Батьківщина») були проти цього і хотіли, а в підсумку і реалізували цю стратегію. Ми вимагали, щоб земля продавалася виключно через аукціон і земля в межах населених пунктів. Цей закон розробився, був прийнятий нашою тоді більшістю, але заветований паном Ющенко, Президентом України. Взагалі тоді була певна конкуренція, всі гарні ідеї Ющенко перекреслював, тому що він тоді вже працював на Януковича.


Хочу сказати, що в Києві та в інших містах роздеребанювалась земля. Ми тоді намагалися, щоб ця земля не роздавалася братам і сестрам чи кумам, а продавалася на аукціонах. Це земля під забудову в містах і гроші від її продажу мали б надходити до бюджету.      


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Юлия Тимошенко,Верховная Рада,Владимир Зеленский,Юлія Тимошенко,ринок землі,Українська Верховна Рада,Володимир Зеленський
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.