Ірма Крат запитала у Ганни Соломатіної: хто замовив Гончарука?

19 січня 2020, 11:14
Власник сторінки
журналист-правозащитник
0
605
Ірма Крат запитала у Ганни Соломатіної: хто замовив Гончарука?
Ганна Соломатіна - політик

Чому пані Соломатіна вважає, що Юрій Вітренко не може претендувати на крісло прем'єра, ми в неї поцікавимося, згодом, в більш обширному інтерв'ю!

Пані Соломатіна, чи можете дати мені відповіді на три запитання: 

- Хто на ваш погляд міг записати засідання уряду Гончарука? Чи можуть до цього бути причетні іноземні спецслужби, чи ми й самі, без будь-яких спец служб одне одного добре пишемо? - Чи може Єрмак "збивати" фігуру Гончарука із ціллю поставити Прем'єр Міністром України Юрія Вітренка? - Чи підтримуєте ви закон про продаж української землі ?

 Дякую, Ірма Крат, для Коореспондент.

 - Добрий ранок пані Ірмо, кожне засідання Уряду ведеться під запис. Нараду з колегами по економічному блоку могли записувати самі колеги, в кожного є мобільний телефон. Юрій Вітренко не може розглядатись на посаду Прем'єр Міністра. Продаж землі це питання не сьогодення, потрібно закінчити війну, провести референдум і розробити такий порядок продажу, щоб кожний українець мав змогу придбати.

Висловила свою думку незалежний український політик Ганна Соломатіна.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.