Ірма Крат запитала у Ганни Соломатіної: хто замовив Гончарука?

19 января 2020, 11:14
Владелец страницы
журналист-правозащитник
0
597
Ірма Крат запитала у Ганни Соломатіної: хто замовив Гончарука?
Ганна Соломатіна - політик

Чому пані Соломатіна вважає, що Юрій Вітренко не може претендувати на крісло прем'єра, ми в неї поцікавимося, згодом, в більш обширному інтерв'ю!

Пані Соломатіна, чи можете дати мені відповіді на три запитання: 

- Хто на ваш погляд міг записати засідання уряду Гончарука? Чи можуть до цього бути причетні іноземні спецслужби, чи ми й самі, без будь-яких спец служб одне одного добре пишемо? - Чи може Єрмак "збивати" фігуру Гончарука із ціллю поставити Прем'єр Міністром України Юрія Вітренка? - Чи підтримуєте ви закон про продаж української землі ?

 Дякую, Ірма Крат, для Коореспондент.

 - Добрий ранок пані Ірмо, кожне засідання Уряду ведеться під запис. Нараду з колегами по економічному блоку могли записувати самі колеги, в кожного є мобільний телефон. Юрій Вітренко не може розглядатись на посаду Прем'єр Міністра. Продаж землі це питання не сьогодення, потрібно закінчити війну, провести референдум і розробити такий порядок продажу, щоб кожний українець мав змогу придбати.

Висловила свою думку незалежний український політик Ганна Соломатіна.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.