Наступний відосік Зеленський має записати з басайна

02 грудня 2019, 18:50
Власник сторінки
політконсультант, журналіст
0
121
Наступний відосік Зеленський має записати з басайна

Взагалі-то біг - це добре. Біг - це життя. Напрям - не важливо.

Нє, звичайно Володимир Зеленський маладєц. Усі працюють у поті чола, а він бігає у спортзалі. Фізичну форму підтримує. І час на це знайшов у своєму щільному графіку. От нічого заздрити! Підняли зад і самі в спортзал, посеред робочого дня. І так, щоб дихавку перехоплювало.

А шо ви думали? Президентство капец яка важка робота. Хоча, без суфлера над вухом імені Андрія Богдана фрази якісь не такі чіткі та смачні. Треба допрацювати і, обовз'яково, потрібно посилювати навантаження. 

Пропоную Kирилу Тимошенку наступну локацію вибрати у басейні. Суто, у спортивних цілях. Особливо, після зустрічі у нормандському форматі. Набрав повітря, занурився, тишина - красота. Винирнув, почув, ойой - знову під воду. І так по колу. Головне ж за диханням слідкувати.

Взагалі-то біг - це добре. Біг - це життя. Напрям - не важливо. Адже бігти можна як вперед, у наступ, так і назад, відступаючи…

Мій ТГ-канал: https://t.me/VVgorkovenko/188

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Володимир Зеленський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.