Наступний відосік Зеленський має записати з басайна

2 декабря 2019, 18:50
Владелец страницы
політконсультант, журналіст
0
111
Наступний відосік Зеленський має записати з басайна

Взагалі-то біг - це добре. Біг - це життя. Напрям - не важливо.

Нє, звичайно Володимир Зеленський маладєц. Усі працюють у поті чола, а він бігає у спортзалі. Фізичну форму підтримує. І час на це знайшов у своєму щільному графіку. От нічого заздрити! Підняли зад і самі в спортзал, посеред робочого дня. І так, щоб дихавку перехоплювало.

А шо ви думали? Президентство капец яка важка робота. Хоча, без суфлера над вухом імені Андрія Богдана фрази якісь не такі чіткі та смачні. Треба допрацювати і, обовз'яково, потрібно посилювати навантаження. 

Пропоную Kирилу Тимошенку наступну локацію вибрати у басейні. Суто, у спортивних цілях. Особливо, після зустрічі у нормандському форматі. Набрав повітря, занурився, тишина - красота. Винирнув, почув, ойой - знову під воду. І так по колу. Головне ж за диханням слідкувати.

Взагалі-то біг - це добре. Біг - це життя. Напрям - не важливо. Адже бігти можна як вперед, у наступ, так і назад, відступаючи…

Мій ТГ-канал: https://t.me/VVgorkovenko/188

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Володимир Зеленський
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.