Бізнес vs Влада: помиряться чи продовжать воювати?

26 вересня 2019, 11:33
Власник сторінки
Телеканал/ЗМІ
0
26
Бізнес vs Влада: помиряться чи продовжать воювати?

Бізнес-омбудсмен України Альгірдас Шемета розповів про те, як змінилися стосунки між бізнесом та владою за останні 4 роки

Бізнес-омбудсмен України Альгірдас Шемета розповів про те, як змінилися стосунки між бізнесом та владою за останні 4 роки та чи можна очікувати співпраці між підприємцями та можновладцями надалі:

– Зараз ми можемо говорити про те, що стосунки бізнес-влада суттєво змінилися. Коли, 4 роки тому, ми тільки розпочали свою роботу, це були два разних “короліства”: бізнес існував з одного боку, а державні органи влади – з іншого. Зараз же між ними є хоч якийсь конструктивний діалог, і бізнес отримав можливість висловлювати свою думку, пропонувати зміни та їх втілювати. 

Я думаю, що зараз бізнес отримав можливість та канали представляти свої проблеми, тому в цьому плані ситуація зрушила з мертвої точки. Чого ще не вистачає, так це системного підходу до аналізу. Тобто, щоб закони приймалися вже з урахуванням зауважень людей, які напряму залежать від того чи іншого законопроекту.

Повне інтерв’ю бізнес-омбудсмена України: 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: бизнес,власть и народ,оппозиция и власть
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.