Бізнес vs Влада: помиряться чи продовжать воювати?

26 сентября 2019, 11:33
Владелец страницы
Телеканал/ЗМІ
0
20
Бізнес vs Влада: помиряться чи продовжать воювати?

Бізнес-омбудсмен України Альгірдас Шемета розповів про те, як змінилися стосунки між бізнесом та владою за останні 4 роки

Бізнес-омбудсмен України Альгірдас Шемета розповів про те, як змінилися стосунки між бізнесом та владою за останні 4 роки та чи можна очікувати співпраці між підприємцями та можновладцями надалі:

– Зараз ми можемо говорити про те, що стосунки бізнес-влада суттєво змінилися. Коли, 4 роки тому, ми тільки розпочали свою роботу, це були два разних “короліства”: бізнес існував з одного боку, а державні органи влади – з іншого. Зараз же між ними є хоч якийсь конструктивний діалог, і бізнес отримав можливість висловлювати свою думку, пропонувати зміни та їх втілювати. 

Я думаю, що зараз бізнес отримав можливість та канали представляти свої проблеми, тому в цьому плані ситуація зрушила з мертвої точки. Чого ще не вистачає, так це системного підходу до аналізу. Тобто, щоб закони приймалися вже з урахуванням зауважень людей, які напряму залежать від того чи іншого законопроекту.

Повне інтерв’ю бізнес-омбудсмена України: 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: бизнес,власть и народ,оппозиция и власть
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.