Стабільний курс або смерть: чому "просідає" курс долара?

24 сентября 2019, 14:40
Владелец страницы
Телеканал/ЗМІ
1
538
Стабільний курс або смерть: чому  просідає  курс долара?

Експерт спрогнозував, якою буде гривня найближчим часом

Радник голови Федерації роботодавців України Павло Вернівський розказав, чого очікувати від курсу гривні у найближчому майбутньому:

– Зараз, ми бачимо, що курс гривні стабілізується. Українська валюта укріплюється та поступо йде до цифри 24. Це спричинено тим, що з травня ми запустили систему, яка дозволяє іноземним інвесторам купувати наші цінні папери. Завдяки цим інвестиціям до нас зайшло порядка 4 000 000 000 долларів. 

Це означає, що цей капітал ніби “давить” на курс і він через це просідає, а гривня міцнішає. І навпаки, якщо є попит на долар, то це приводить до девальвації і курс стає міцнішим. 

Все це змушує зробити висновок, що такий курс гривні протримається ще дуже довго. По моїм оцінкам гривня залишиться на рівні 24-25 ще рік чи два. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: курс гривны,курс доллара к гривне,курс доллара сегодня
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.