Вкрадені мільйони доларів США на закарпатських угорців

21 липня 2019, 01:12
Власник сторінки
0
1379
Вкрадені мільйони доларів США на закарпатських угорців

/

В мережі оприлюднили інформацію стосовно того, скільки Будапешт вливає в ТУК Закарпаття та як кандидат від 73 округу Василь Брензович користується цими коштами.

21 липня в Україні відбудуться позачергові парламентські вибори, які приведуть в оновлену Верховну Раду нових представників громадськості, етнічних та національних меншин. Представляти інтереси угорців України в парламенті неофіційний Будапешт доручив Василю Брензовичу та його команді, які є членами Товариства угорської культури Закарпаття (Kárpátaljai Magyar Kulturális Szövetség – угор.), котре напряму фінансується урядом Угорщини, а очолює його – сам пан Брензович.

Як Ласло Брензовичу вдалося провернути аферу по привласненню коштів для “угорців”

Днями у мережу потрапили документи, де вказуються масштаби фінансування угорських товариств, громадських організацій та закладів освіти на Закарпатті з боку благодійних фондів, наближених до уряду Угорщини та членів команди Віктора Орбана. Тобто кошти платників податків Угорщини йдуть на фінансування передвиборчої кампанії проугорського кандидата, а не на збереження національної ідентичності угорців Закарпаття, їхню освіту, культуру чи покращення матеріального становища. Звідси висновок - пан Брензович готовий на все, аби потрапити до оновленої Верховної Ради.

У період з 2011 по 2018 роки Фондом ім. Бетлена Габора закарпатських угорців було профінансовано на понад 55 млн доларів, йдеться в одному з фінансових документів про загальну звітність за вказані роки. Найбільше з них, понад 27 млн доларів, було перераховано на Закарпатський угорський інститут ім.Ференца Ракоці ІІ (м.Берегово). Одразу за ним понад 5 млн доларів США було перераховано Товариству угорської культури Закарпаття (KMKSZ), очільник якого – чинний нардеп Василь Брензович, котрий, до речі, є також головою кураторіуму ЗУІ ім.Ференца Ракоці ІІ.

Місцеві жителі навряд чи очікували такої підлості від очільника Партії угорців України. Проаналізувавши фінансові документи, одразу стає все зрозуміло щодо даного кандидата від 73 округу. Дивіться більш детальну інформацію в останніх новинах Закарпаття - документи, рахунки, декларації, які на 100% підтверджують факт викрадення коштів. 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Закарпатська область,вибори,Закарпаття,одномандатні округи,парламентські вибори,викрадення,грошові кошти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.