Про що домовився Василь Брензович з прихильниками “русского міра”

21 липня 2019, 01:00
Власник сторінки
0
1114
Про що домовився Василь Брензович з прихильниками “русского міра”

.

Несподіванкою для закарпатців стало те, що кандидат від 73 округу В. Брензович уклав так звану угоду про співпрацю з екс-комуністами і людьми, які хизуються своєю симпатією до Кремля та борються за “русскій мір” на території незалежної України.

Такий подарунок він підготував вже на 5 році війни з країною-агресором. У розпачі передвиборчих перегонів кандидат у народні депутати України, який ніби відстоює права закарпатських угорців, спокійно веде переговори з представниками проросійських організацій на Закарпатті і в результаті укладає угоду про майбутню співпрацю після закінчення парламентських виборів.

Це не пусті балачки, цей факт підтвердив ще 28 червня на офіційній сторінці Фейсбук голова “Товариства російської культури ім. О. С. Пушкіна” Валерій Разгулов, який по сумісництву рахується редактором газети «Карпатська панорама», що виходить на Берегівщині українською, російською та угорською мовами.

На своїй сторінці В.Разгулов повідомив, що у Берегові відбулося засідання “Товариства російської культури...”, на якій була презентована передвиборча програма Василя Брензовича та підписана угода про взаємну співпрацю.

Публічні сторінки та відкриті джерела попереджають, що газета “Карпатська панорама” була вісником Комуністичної партії та її видання в більшості випадків були зорієнтовані на підтримку кандидатів від забороненої в Україні Комуністичної партії. Сам Валерій Разгулов відомий як людина з послідовною підтримкою кремлівської версії політичного русинства.

До того ж він особисто публікував статті на проросійському сайті “Западная Русь”, який спрямований на пропаганду “русского мира” і “Венгерской Руси”.

Ще в 2014 році, на момент анексії Криму та розпалу дій на Донбасі В. Разгулов був учасником міжнародної конференції “Карпатские и галицкие русины: проблемы формирования национальной идентичности”.

Співпрацю з такими проросійськими активістами підписав і чинний нардеп від “Блоку Петра Порошенка” Василь Брензович, який вже наголосив усім свою антиукраїнську позицію у мовному питанні України та освітньому законі. 


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Закарпатська область,маніпуляція,Закарпаття,парламентські вибори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.