Василь Брензович активно купує голоси виборців

15 июля 2019, 13:39
Владелец страницы
0
2429
Василь Брензович активно купує голоси виборців

...

З початку передвиборної кампанії до Верховної Ради України поліція Закарпаття зареєструвала 77 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. За даними фактами розпочато два кримінальні провадження щодо можливого підкупу виборців і складено 18 адміністративних протоколів.

Кандидат від 73 округу Василь Іванович Брензович був замічений у нечесній боротьбі за місце у Верховній Раді. Зафіксовано чимало випадків, коли люди стояли у черзі, щоб отримати очікувану 1000 грн. За словами очевидців, за цю суму люди передавали ксеропоію паспорта та обіцяли поставити галочку напроти потрібного кандидата.

Чому та за які кошти В. Брензович влаштовує підкуп виборців

До виборів залишилось мало часу, а рейтинг конкурентів заставляє нервуватися. Реально оцінюючи ситуацію, Василь Іванович зрозумів наступне - вийти переможцем можна лише у разі використання усіх можливих способів, навіть тих, які виходять за рамки дозволеного та караються позбавленням волі від 5 до 7 років (ст. 160 Кримінального кодексу України).

Напередодні в мережу попала інформація про можливу причетність Василя Брензовича до вкрадених грошей з благодійного фонду «Іштвана Сечені». Цілком можливо, що саме ці кошти самовисуванець витрачає на купівлю голосів, аби не залишити шансу своїм опонентам. Він прекрасно розуміє, що головне на даному етапі – це здобути перемогу на виборах. Залишається тільки здогадуватись, яким чином політик збирається повертати у закарпатців витрачені кошти.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Закарпатська область,політика,Закарпаття,парламентські вибори,підкуп виборців
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.