Олігархи за гратами: видумка режисера чи реальність?

14 июля 2019, 10:33
Владелец страницы
0
148
Олігархи за гратами: видумка режисера чи реальність?

Трейлер до 4 сезону серіалу "Слуга народу" викликав шкав емоцій та коментарів. Принципові правоохоронці, чесні судді та заарештовані злочинці - багато обіцяюче відео набирає все більше переглядів.

І це не дивно. Від Президента та його партії українці чекають саме цього - правосуддя! Коли поняття "кум-брат-сват" перестане бути вагомим важелем при вирішенні побутових та загальнодержавних питань, коли кожен, від пересічного громадянина до топового чиновника, братимуть відповідальність за своївчинки, коли покарання прейде з розрдяу "де-юре" в "де-факто".
Для багатьох українців серіал став предвибрним лозунгом одноіменної партії "Слуга народу". Тому в парламенті від неї будуть очікувати саме цього. Та сумнівів, що це чергові пусті балачки, не виникає. Адже Президент України Володимир Зеленський ще на інавгурації довів, що пустослів'я не відноситься до принципів його роботи!
Проте вибір країни, в якій ми хочемо жити, залежить лише від нас. Голос кожного українця на парламентських виборах стане індикатором вектора розвитку нашої держави. І лише нам обирати: чи це буде європейська Україна з верховенством права чи верховенством корупції. Вибір за нами!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: сериал,олігархи,парламентські вибори,Слуга народа
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.