СБУ викрила міжнародний канал контрабанди сигарет

10 июля 2019, 10:27
Владелец страницы
0
52
СБУ викрила міжнародний канал контрабанди сигарет

СБУ, ДБР, Генпрокуратура та правоохоронці Великої Британії та Польщі викрили незаконну поставку цигарок до Європейського союзу.

Управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю запрацювало ще ефективніше під новим керівництвом. Гучні розслідування не залишили себе чекати.

“Службою безпеки України разом з Державним бюро розслідувань, Генеральною прокуратурою, митною та податковою службою Великої Британії, спецслужбами Польщі було проведено операцію зі знешкодження однієї з найбільших злочинних груп, яка займалася постачанням контрафактних цигарок до країн Європейського Союзу”, - сказав Баканов.

За його словами, операція проводилась у декілька етапів.

“Спочатку на території Одеської області було виявлено склад із контрафактною продукцією, обладнанням пакування. Орієнтовна вартість продукції склала понад 50 млн грн. На другому етапі, у Закарпатській області ми заарештували 13 вантажівок із контрафактною продукцією, яка вже була підготовлена для транспортування через державний кордон до Європейського Союзу. Загальна вартість сягала більше 70 млн грн", - сказав Баканов.

Він зазначив, що до цієї “оборудки” причетні громадяни України, Білорусі і Польщі, які організували процес виробництва контрафактної продукції в різних областях України, у тому числі в Київській області.

Баканов повідомив, що в Одеській області була виявлена підпільна друкарня, яка виробляла пакувальний матеріал з назвами відомих брендів. “За підрахунками такої типографії було виявлено на 100 млн фунтів стерлінгів, якщо брати готову контрафактну продукцію", - сказав він.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: СБУ,контрабанда,сигареты,правоохранительные органы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.