Василь Брензович підозрюється у викраденні коштів із фонду «Іштвана Сечені»

14 липня 2019, 03:31
Власник сторінки
0
2312
Василь Брензович підозрюється у викраденні коштів із фонду «Іштвана Сечені»

/

Напередодні передвиборчої гонки деякі інформаційні ресурси почали публікувати інформацію про те, що кандидат від одномандатного 73 округу Закарпаття Василь Іванович Брензович може буди причетний до розкрадання коштів, які були виділені на допомогу регіону в захисті прав угорських нацменшин та інші благодійні заходи.

Зараз ведеться розслідування, тому остаточний вердикт буде відомий після закінчення усіх слідчих заходів, у процесі яких встановлюються пов’язані між собою особи та факти, які послужили б підтвердженням для притягнення цих людей до кримінальної відповідальності за зловживання посадовими повноваженнями.  

Що відомо на даний момент?

На сьогодні зясовуються подробиці усіх обставин, але вже є багато підстав вважати, що голова товариства угорської культури на Закарпатті Василь Брензович замішаний у справі з викраденням грошових коштів з благодійної організації та робив за це участі своїх спільників, імена яких наразі не розголошуються. За попередніми даними, Фонд «Іштвана Сечені» втратив більше 10 млн грн.

Як на цю ситуацію відреагувала угорська сторона?

До цього часу ніби було усе гаразд, та угорські представники були задоволені співпрацею. Але після того, як стала відома причетність В. Брензовича до такої «брудної справи», ситуація кардинально змінилась. Більшість політичних діячів сусідньої держави, які займаються справами захисту нацменшин на території Закарпаття обурені такими діями. В інтернеті обговорюють його зустріч з іноземними представниками для вирішення його подальшої долі. 

Підірвані відносини з Угорщиною стали великою проблемою для самовисуванця та члену КМКС «Партії угорців України». Якщо інформація у справі з фондом підтвердиться, то йому прийдеться відповісти за свої вчинки перед законом. Це болюче відобразилось на довірі місцевого населення та суттєво сколихнуло рейтинг Василя Брензовича. Закарпатці насторожились та напередодні парламентських виборів та почали серйозно думати про доцільність такого кандидата, який не цікавиться справами людей, а думає тільки про особисту вигоду.


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Берегово,Закарпатська область,політика,гроші,Закарпаття,одномандатні округи,парламентські вибори,викрадення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.