Вартість робочого місця у Виноградівській ЦРЛ

12 июля 2019, 15:29
Владелец страницы
0
1884
Вартість робочого місця у Виноградівській ЦРЛ

/

Молоді спеціалісти, які закінчили вищі навчальні заклади у медичному напрямку, у спробі працевлаштування натрапляють на реалії сьогодення та розчаровуються внаслідок вимагання коштів за майбутнє робоче місце.

Спроби зайняти посаду в Виноградівській ЦРЛ в результаті приводять до ознайомлення з корупційними схемами, якими займається головний лікар районної лікарні. Надія Онисько разом зі своїми колегами-спільниками вимагають визначену суму коштів за те, щоб оформити людину на роботу в медичній установі.

Розчаровуючись у своїх планах на майбутнє, молоді люди вимушені поринати у корумповану систему або відмовитись від своєї професії. Тепер головний лікар Виноградівської районної лікарні намагається реалізувати себе у політиці. Але чи потрібна нам така людина в Верховній Раді України?

 


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Виноградов,лікарня,Закарпаття,парламентські вибори
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.