М.Поровський: Що потрібно зробити нашому суспільству?

10 липня 2019, 23:46
Власник сторінки
журналист
0
44
М.Поровський: Що потрібно зробити нашому суспільству?

Тож я, як борець за волю України і національні права українців та соціальну справедливість, як воїн, офіцер- полковник Збройних Сил України і учасник АТО від літа 2014р,не бажаю змиритися із тим

ЗАХИЩАВ НА ФРОНТІ УСІХ – ЗМОЖУ ЗАХИСТИТИ Й КОЖНОГО

Кандидат в народні депутати Микола Поровський

(борець за волю України у 90-х роках, доброволець-учасник АТО, заступник командира 3 полку спецназу, письменник)

Йти в народні депутати мене зобов’язує усвідомлення особистої відповідальності за долю України і  майбутнє українців, які підтримали Акт державної Незалежності у 90-х роках і пов’язали свої найкращі сподівання із Українською Державністю. Ми, борці за волю тієї доби, створювали Українську Державу для українців, заради здійснення української національної ідеї, добробуту українських громадян, соціальноїсправедливості,національного  відродження та щасливого майбутнього прийдешніх поколінь українців. Нам тоді таки чимало вдалося здійснити.

Однак, через розбрат  між національно-патріотичними силами  та брак політичної волі у очільників держави, спецоперацій московської агентури,   до Парламенту  в Україні обиралися й  ті, для кого Україна тільки географічне поняття. Вони, у статусі народних депутатів,  боролися проти Незалежності, вони  ненавидять все українське, продовжують русифікацію, виправдовують окупацію Росією Криму і частини Донбасу і є прислужниками  Москви.Зусиллямиолігархічних кланів в Україні створено корумповану, спрямовану проти українського відродження систему влади, яка прагне позбавити українців права  на кращу долю.

Не за таку Україну я і мої побратими боролися у 90-х роках, не за  таку Україну йшли на смерть героїчні воїни УПА,  не за  таку Україну воювали і ми – воїни Української армії, які влітку 2014року стали на захист України від московської агресії. Діставши відсіч на фронті, імперська Росія тепер намагатиметься подолати Україну «зсередини», через проникнення до Парламенту проросійських чи корумпованих депутатів – тому важливо щоб були обрані перевірені і сильні бійці.

Тож я, як борець за волю України і  національні права українців та соціальну справедливість,  як воїн, офіцер- полковник Збройних Сил України і учасник АТО від літа 2014р,не бажаю змиритися із тим станом, до якого нині недолугі владоможці і відверті вороги  довели Україну і наш народ.

Що потрібно зробити нашому суспільству?

  • Передусім обрати до Верховної Ради свідомих українців – чесних і патріотичних людей, із християнськими переконаннями, які довели ділами свою відданість Україні. Верховну Раду із «заповідника» багатіїв-неукраїнців виборці мають перетворити у орган державного будівництва, який законодавчо забезпечує реформи і служить не олігархічним кланам, а українському народові.
  • Головним у державному будівництві має стати добробут кожної людини, її щастя, можливості вільної самореалізації та гідного життя. 

ЗАХИЩАВ НА  ФРОНТІ УСІХ-   ЗМОЖУ   ЗАХИСТИТИ   Й   КОЖНОГО

 

У минулі  роки я боровся за проголошення Самостійної України: створював Народний РУХ, організовував масові політичні акції – зокрема  Ланцюг Злуки, брав участь у прийнятті Верховною Радою  Акту Незалежності та мав високу честь вносити разом із В’ячеславом Чорноволом до Парламенту Прапор Незалежності.

Я  боровся, борюся і буду боротися за українську Україну із соціально справедливим устроєм, державною загальнонародною власністю на підприємства, енергетичний комплекс, надра і землю, за Україну без олігархів і злодіїв у владі.

Якщо виборці висловлять мені довіру, у Верховній Раді я буду послідовно здійснювати такі завдання:

  1. За п’ять років Нова Верховна Радамає привести Україну від нинішнього соціального зубожіння до європейського рівня життя. Для цього має бути змінена бюджетна політика, зупинено виведення з України грошей в офшорні зони, захищений внутрішній ринок від контрабанди.
  2. Повернути у загальнонародне користування украдені олігархами природні ресурси–надра,газові поклади,ліси.Доля від продажу копалинмає начислятись пенсіонерам як це робиться у Норвегії й Швеції.
  3. Повернути у власність держави підприємства важкої і хімічної промисловості, енергетичного комплексу, де не виконані інвестиційні зобовязання, від яких залежить економічна і енергетична безпека країни.
  4. Земля повинна належати тільки тим, хто її обробляє. Я проти створення спекулятивного ринку землі, її продажу, бо крадії-спекулянти залишать українців на землі, але без землі. Держава повинна утворити Земельний банк і, через кредити та дотації, підтримувати виробників сільськогосподарської продукції, здійснювати державне кредитування виготовлення і придбання сучасних сільськогосподарських машин і механізмів українського виробництва.
  5. Суди, прокуратура, поліція – для захисту людей, а не проти них.
  6. Українська армія повинна бути могутньою. Спрямувати достатньо коштів на модернізацію озброєння Армії і оплату військовослужбовців.
  7. У зовнішній політиціУкраїна повинназдійснювати однозначний курс на вступ до Євросоюзу і НАТО.

Заможне майбутнє України має створити сильна і енергоощадна економіка.

Депутат повинен допомагати людям не передвиборчими «подарунками», а повсякденною післявиборчою працею.

Слава Україні !                                                                                          Героям Слава!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.