Надія Онисько: що обіцяє у своїй передвиборчій програмі єдиний кандидат-жінка ві

08 липня 2019, 20:12
Власник сторінки
0
1307
Надія Онисько: що обіцяє у своїй передвиборчій програмі єдиний кандидат-жінка ві
Кандидат від 73 округу: Надія Онисько

-

Ще одним кандидатом на позачергових виборах до Верховної Ради України по одномандатному виборчому округу №73 стала головний лікар Виноградівської районної лікарні Онисько Надія Степанівна.

Ще 25 червня 2019 р. на сайті «Голос Карпат» була опублікована її передвиборча кампанія. Там Надія зазначила свої пріоритети та курс, який вона обрала. Також було наголошено: «Я патріот своєї країни, людина, яка вірить в Бога і має чіткі життєві позиції». Але чи відповідає це дійсності, ще не зовсім зрозуміло.

 

Чи варто довіряти цій людині?

Багато інформаційних ресурсів публікували матеріал, де наголошувалось, що Надія не самостійна фігура, а є лише технічним кандидатом П. Балоги. До того ж у цієї особи не зовсім гарна репутація. Перебуваючи на різних посадах в мед. Закладі, Онисько брала хабарі та вимагала кошти за те, що вона й так повинна була робити згідно зі своїми посадовими обов’язками.

Аби прояснити всю ситуацію, необхідно було опитати жителів Виноградова та визначити їхню думку стосовно цієї людини. Для цього соціологічна група просила людей дати свою оцінку щодо різних  напрямів.

1. Впровадження реформ охорони здоровя. Коментар: Для того, щоб влаштуватися в лікарню, Надія отримувала хабарі в розмірі 3-5 тис. доларів. Молодь не могла отримати робоче місце та набратися досвіду, при цьому лікарні не вистачало кваліфікованих спеціалістів.

2. Відновлення та будівництво доріг. Коментар: Ходять чутки, що дорогу до її будинку було зроблено за бюджетні кошти.

3. Покращення економічної та інвестиційної області краю. Коментар: Наш край без Надії Онисько буде привабливіший для інвесторів, інакше будуть постійно вимагатись хабарі.

4. Розвиток сільського господарства в регіоні. Коментар: На Закарпатті люди трудолюбиві т охоче працюють на своїй землі. Іноді краще, щоб держава не втручалася в наші справи та не обкладала людей захмарними податками та зборами.

4. Розвиток освіти. Етнічні угорці, які проживають на території Закарпаття, не впевнені, що ця людина буде відстоювати їх інтереси у Верховній Раді. Більш ймовірно, що вона буде займатися тим, чим вона займалася на посаді гол. лікаря. 

5. Покращення міжнародних відносин. Коментар: Тісні зв’язки, які пов’язують Закарпаття та Угорщину не можливо розірвати, так як вони є родинними.

6. Про скорочення медичних, освітніх та культурних закладів. Коментар: Надія Степанівна, будучи на посаді гол. лікаря Виноградівської ЦРЛ, створювала штучний ажіотаж стосовно робочих місць ЦРЛ і робила це не без корисних мотивів.

 

Який висновок можна зробити стосовно Надії Онисько?

Судячи з передвиборчих слоганів ми констатуємо факт лицемірства. Надія описала себе зовсім іншою людиною в передвиборчій програмі, ніж вона є насправді. Всі її слогани ведуть в нікуди, тому що потрібно було почати з себе. Надія Онисько вже давно втратила довіру та авторитет власними вчинками, тому її шанси на перемогу мізерні. Складається враження, що вона хоче змінити саму себе. Один з опитуваних звернувся до цього кандидата з проханням: «Надія Степанівна, моя вам порада – сходіть до церкви та покайтесь. Дайте Закарпаттю спокійно жити!».

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: корупція,мажоритарний округ,Виноградов,хабарництво,Закарпаття,одномандатні округи,парламентські вибори,передвиборча кампанія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.