А ЩО ВИ ЗРОБИЛИ?

24 червня 2019, 14:30
Власник сторінки
1
114

Сам дивуюсь, що знаходячись в опозиції та маючи лише 20 депутатів у фракції, ми за кілька років в Раді провели:

1) МОРАТОРІЙ НА ЕКСПОРТ ЛІСУ-КРУГЛЯКА
Завдяки забороні вивозу з України необробленого лісу інвестиції в галузь та експорт готової продукції зросли більш ніж вполовину. Мораторій вже приніс більше 13 млрд грн товарного експорту та 3 млрд грн інвестицій. По всій Україні створені сотні нових деревообробних і меблевих виробництв та тисячі робочих місць. Згодом за ініціативи РПЛ була введена кримінальна відповідальність за контрабанду лісу - до 12 років в’язниці.

2) ПІДНЯТТЯ ВИВІЗНОГО МИТА НА МЕТАЛОБРУХТ
«Металургійний закон» РПЛ в кілька етапів підняв мито на експорт металобрухту з 10 до 58 Євро/т. Це забезпечило безперебійну роботу металургійних заводів по всій Україні завдяки скороченню дефіциту сировини в галузі з 20% до менш ніж 2%. Закон зберіг 35 тис. робочих місць в промисловості і більше 3 млрд дол. США експортної виручки та втримав гривню від значного падіння.

3) «ЗАМОРОЖЕННЯ» ІНДЕКСАЦІЇ ЗЕМЕЛЬНОГО ПОДАТКУ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОСТІ
Уряд хотів індексувати земельний податок на рівень інфляції. Законодавче обмеження такої індексації, ініційоване РПЛ, врятувало тисячі українських промислових підприємств від банкрутства і зберегло десятки тисяч робочих місць по всій Україні.

4) ЗМЕНШЕННЯ ЄСВ З 37% ДО 22%
Ця новація суттєво зменшила податкове навантаження на фонд заробітної плати в масштабі країни та вивільнило обігові кошти підприємств. В результаті десятки мільярдів гривень було спрямовано на підвищення заробітної плати та модернізацію виробництв в Україні.

5) ЗБІЛЬШЕННЯ МІНІМАЛЬНОЇ З/П ВДВІЧІ З 1600 ДО 3200 ГРН
Понад 4 млн українців отримали вдвічі вищу заробітну плату. Надходження до Пенсійного фонду зросли на 40 млрд грн, що дозволило провести індексацію пенсій для 5,5 млн пенсіонерів.

6) МОРАТОРІЙ НА ПЕРЕВІРКИ ПІДПРИЄМЦІВ
Тимчасовий мораторій на перевірки, ініційований РПЛ, зменшив кількість перевірок в 6 разів. Це дало можливість зняти адміністративний тиск з підприємців і розробити якісно нову - прозору, справедливу та некорупційну - систему державного нагляду й контролю.

7) МАСШТАБНА ЕНЕРГОМОДЕРНІЗАЦІЯ
Законодавство щодо стимулювання енергоощадності (ЕСКО), розроблене та проведене в парламенті командою РПЛ, дозволяє утеплити більше 70 000 лікарень, дитячих садків, шкіл, університетів без жодних капітальних вкладень з бюджету, виключно за рахунок приватних інвестицій. Вже підписано понад 300 контрактів майже на півмільярда гривень. Загалом буде залучено 7 млрд дол. США інвестицій. Потенціал економії бюджетних видатків на енергоносії – більше 10 млрд грн на рік.

8) СТИМУЛИ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ГАЗОВИДОБУТКУ
Більш ніж вдвічі знизили ренту на видобуток українського газу з нових свердловин (з 14/29% до 6/12%). Це дозволить Україні наростити власний газовидобуток та вже за кілька років взагалі відмовитись від імпорту газу. Це знизить ціну на газ та комунальні тарифи для людей.

9) ЗНЯТТЯ УСІХ ПОДАТКІВ З ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ
Поправкою Ляшка та Галасюка у 2018 році були зняті ввізне мито, імпортний ПДВ та акциз з електромобілів. Електрокари стали дешевшими на чверть, а їх продажі зросли в 4 рази! Це підтримка інновацій, екології та енергонезалежності одночасно.

10) ВАЛЮТНА ЛІБЕРАЛІЗАЦІЯ
Відмінили обов’язковий продаж валютної виручки та 2%-й збір при купівлі валюти населенням. Ліквідували механізми корупційного тиску силових структур на виробників та підприємців – експортерів (спецсанкції ЗЕД).

11) РОЗСТРОЧКА ІМПОРТНОГО ПДВ НА ВИРОБНИЧЕ ОБЛАДНАННЯ
Поправкою Ляшка та Галасюка до Податкового Кодексу введена 2-річна розстрочка сплати імпортного ПДВ на усе виробниче обладнання. Ті, хто модернізують, розширюють або будують нові виробництва і ввозять виробниче обладнання в Україну, по суті, отримують від держави безвідсотковий кредит в гривні, який зменшує податкове навантаження. Лише за перший рік дії закону підприємці інвестували в українську промисловість вже понад 1,5 млрд грн!

12) ДЕШЕВШІ КРЕДИТИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ ВИРОБНИКІВ-ЕКСПОРТЕРІВ
Команда РПЛ розробила та провела в парламенті закон про масштабну експортну експансію і здешевлення кредитів для несировинних виробників-експортерів. Завдяки фінансовій підтримці експортно-кредитного агентства (ЕКА) українські промислові підприємства виграватимуть значно більше замовлень за кордоном, що покращить торговельний баланс, курс гривні та стабільність цін.

13) ЗАХИСТ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА
Завдяки поправці Ляшка та Галасюка до Держбюджету-2019 державні гарантії надаватимуться на купівлю тільки українських, а не імпортних турбін для Дністерської ГАЕС. Завдяки цьому харківський «Турбоатом» отримає замовлення до 500 млн дол. США. Це 5 років повноцінної роботи для 3500 працівників заводу та ще тисяч на суміжних і підрядних підприємствах по всій Україні.

14) ЗБІЛЬШЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАУКИ
Завдяки проведеній РПЛ поправці прибуток підприємств Національної Академії Наук України не вилучатиметься до держбюджету і буде спрямований на розвиток науки - модернізацію дослідницької бази та інновації.

...

І все це всупереч політиці Порошенка і МВФ. В порівнянні з тим, що зробили попередні парламенти це - революція! Але це менше ніж 5% Антикризового плану розвитку економіки РПЛ (https://www.slideshare.net/galasyuk/ss-74324750)! Його повноцінна реалізація відновить українську промисловість, модернізує економіку та покладе край епохи бідності.
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Радикальна партія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.