Напередодні інавгурації

19 мая 2019, 20:48
Владелец страницы
политолог
5
1731
Напередодні інавгурації

У кожного свої сакральні місця

Окрім офіційної церемонії інавгурації, яка проходить у залі Верховної Ради, новообрані можуть організовувати будь-які продовження чи прелюдії на свій смак (або на його відсутність). Звично, більшість президентів проводили спеціальний прийом для високих зарубіжних гостей (президент відповідає за сферу зовнішніх зносин країни). Але маємо два випадки, коли переможці забажали вийти за стіни приміщень і поспілкуватися з прихильниками у важливих чи знакових для них місцях. Тут порівняння особливо цікаве:

- Ющенко в січні 2005 року забажав продовжити урочистості на Майдані Незалежності, де щойно завершилася Помаранчева революція й стояв Майдан. Там були люди, які допомогли йому прийти до влади.

- Зеленський забажав офіціоз доповнити якимись святковими заходами, шоу та проходами в Маріїнському парку, де мали б підтягнутися його прихильники. У Маріїнському парку ще зовсім недавно стояв антимайдан. Ці люди допомогли йому прийти до влади?

У кожного свої сакральні місця
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ющенко,Майдан Незалежности,Владимир Зеленский,Петр Порошенко,Инаугурация президента Украины
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.