Євген Рибчинський: Особисто я голосуватиму за 19. Сам гуляю і всіх запрошую

11 мая 2019, 11:08
Владелец страницы
журналист
0
45
Євген Рибчинський: Особисто я голосуватиму за 19. Сам гуляю і всіх запрошую

Але чого не відняти, у нового президента є воля і бажання знести стару корупційну систему і перезавантажити і оновити владу. І день інавгурації в цьому контексті нічого не змінює, 19 так 19, 28 так 28

Менше всього дострокових виборів бояться мажоритарники. Більше всього – члени непрохідних політичних сил.

У разі розпуску парламенту, про новий виборчий кодекс і зняття недоторканості з депутатів і суддів можна буде забути.

Поки нова Верховна Рада вступить у повноваження, проголосує за призначення силовиків і нового прокурора, поки сформує коаліцію, будуть вже актуальними зовсім інші питання.

Саме це скликання повинно забезпечити нові правила політичної гри на майбутнє і піти собі з миром. Крім того, ВР прекрасно виконує роль хлопчика для биття.

Розпустивши ВР, новий президент відразу перебирає і акумулює весь негатив на свою персону. Тому ігри навколо розпуску парламенту це лише вивірений піар хід.

У Володимира Олександровича поки що немає ані насиченої людьми партії, ані свого тіньового кабінету міністрів, здатного замінити собою існуючий кабмін, ані розуміння, як усе це має працювати в координації.

Але чого не відняти, у нового президента є воля і бажання знести стару корупційну систему і перезавантажити і оновити владу. І день інавгурації в цьому контексті нічого не змінює, 19 так 19, 28 так 28.

Особисто я голосуватиму за 19. Сам гуляю і всіх запрошую)!

,


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.