Втома від України" не стане приводом ігнорувати агресію РФ — естонський політик

22 апреля 2019, 17:16
Владелец страницы
0
96

Екс-прем'єр-міністр Естонії, депутат парламенту Естонії Тааві Рийвас наголосив, що так звана "втома від України" в Європі не може бути приводом відмови в допомозі протистояти російські агресії

Про це політик заявив на Київському безпековому форумі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Коли говорять про “втому від України”, то йдеться про звичайне небажання щось робити. Також це в жодному разі не може бути приводом відмовляти в допомозі Україні, яка протистоїть ”, - сказав Рийвас.

Він також зауважив, що Україна потребує "амбітного плану реформ".
"Я не наївна людина, це легко говорити, але непросто втілювати. Немає простих реформ, немає популярних реформ, все буває навпаки. Не проводити реформи насправді легше, ніж їх втілювати. Україна має вікно можливостей і це вікно можливостей не буде відкрите завжди. Сьогодні реформи потрібно проводити наполегливо і постійно. І українці це розуміють", - додав політик.

11 квітня стартував дводенний Київський безпековий форум.

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: агрессия России
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.