У ПРОМИСЛОВІЙ ПОЛІТИЦІ УКРАЇНА МАЄ ВЗЯТИ ПРИКЛАД З НІМЕЧЧИНИ!

26 февраля 2019, 13:30
Владелец страницы
0
24

Німеччина, яка створює найбільше доданої вартості в Європі та має найбільший профіцит зовнішньої торгівлі у світі(!), планує ще посилити промислову політику, щоб не програти конкуренцію Китаю і США.

 Анонсована Міністром економіки ФРН Альтмайєром «Промислова стратегія-2030» ставить на меті збільшення частки промисловості в економіці з 23,4% до 25% і передбачає збільшення державної підтримки для ключових 9 промислових галузей серед яких хімічна промисловість, інжиніринг, приладобудування і аерокосмічна індустрія.

Стратегія Альтмайєра по підтримці ключових галузей включає: дешевші енергоносії, конкурентоздатну податкову систему та послаблення антимонопольного законодавства для створення «національних чемпіонів».

Неоліберальні економісти одразу ж розкритикували Стратегію за «протекціонізм» і «масоване державне втручання в економіку», а також зазначили, що «китайська модель не є варіантом». Подібні дискусії відбуваються й в Україні. З тією лише різницею, що ми сьогодні є однією з найслабших економічно країн Європи і потребуємо підтримки та розвитку промисловості на порядок більше ніж Німеччина! І план Ляшка якраз і передбачає масштабну ре-індустріалізацію та структурну модернізацію економіки України.

Бачу по їх обличчях - дуже не подобаються правлячій більшості мої жорсткі виступи про промислову політику. Не подобаються, бо вони об'єктивні, обгрунтовані і професійні. І демонструють не лише помилковість нинішньої економічної політики, а й інтелектуальну неспроможність її авторів.

Треба радикально міняти економічну траєкторію країни! 

#ЦеМожливоИсточник: 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.