2 ГРАМИ УКРАЇНСЬКОГО АВІАПРОМУ

21 февраля 2019, 22:30
Владелец страницы
1
177
2 ГРАМИ УКРАЇНСЬКОГО АВІАПРОМУ

Оця крихітка у мене в долоні - філігранна деталька вагою пару грамів...


Зроблена вона на Харківському ФЕДі з металу Днепроспецсталі. Коштує $400 і це ключовий елемент агрегату, який Ви бачите на наступній фотографії. Він коштує $10 000. Це один з компонентів системи керування літаком. Революційна розробка українських інженерів, затребувана в авіапромі.

Коли Миненко Володимир з захопленням розповідав мені про Харківський ФЕД я очікував побачити сучасне підприємство. А побачив справжнє диво. Збудоване приватними інвесторами виробництво з тисячею працівників, яке експортує продукцію навіть у Південну Корею та Ізраїль. Середня заробітна плата на заводі – майже 20 тис. грн, а середній вік працівників – 27 (!) років! Наочний доказ, що РОЗВИТОК ВИРОБНИЦТВА стримує еміграцію молодих талантів і долає бідність! Задіяти цей механізм на повну – пріоритет плана Ляшка.

Сьогодні ФЕД, як і сотні суміжних високотехнологічних підприємств, не отримує належних замовлень на внутрішньому ринку, тому що уряд саботує фінансування Стратегії відродження українського авіабудування на період до 2022 року. Чим менше замовляють українських літаків та вертольотів, тим менше замовлень таким заводам як ФЕД. Так влада крок за кроком перетворює Україну на сировинний додаток в центрі Європи. Це неприпустимо! Ми з Олег Ляшко будемо максимально сприяти розвитку ПАТ «ФЕД» та усього українського авіапрому. Так само, як ми нещодавно не дали вкрасти робочі місця у харків'ян і замовлення на $500 млн у харківського Турбоатома. Сьогодні увесь Харків про це говорить. Впевнений, «вигриземо» і замовлення для українського авіабудівного кластеру. #КупуйУкраїнськеПлатиУкраїнцям!

Україна буде глобальним виробником та інноватором, а не бідним сировинним експортером!

#ЦеМожливо

FB


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.