Президентські ігри олігархів

18 січня 2019, 16:37
Власник сторінки
Голова Європейської партії України
0
448

Вперше в історії України ми маємо кандидата в президенти, який входить до трійки лідерів президентських перегонів і при цьому не залежить від олігархів.

Новий сезон ігор олігархів набирає обертів. Цей рік буде особливо драматичним – Україна стоїть на порозі двох виборів, які завжди були і є войовничими іграми олігархів. 

Не секрет, що при владі в Україні – олігархи. Вони контролюють ТБ-канали, керують парламентом, нагладають за урядом, ведуть інформаційні війни та формують громадську думку. 

Мета у них плюс-мінус однакова – зберегти владу, отримати владу або домовитися з тим, хто опиниться при владі, щоб і надалі будувати корупційні схеми на тарифах ЖКГ, на «Роттердамі +», на поставках вугілля, офшорах, тощо. Одним словом, зберегти свій StatusQuo

І чим більше олігархи витрачають на вибори, тим більше вони будуть вибирати грошей із державного бюджету потім, коли процес завершиться. А коли вони запускають руки в державний бюджет, то українці втрачають шанс жити за європейськими стандартами. Гарантованою залишається тільки тотальна бідність, яка буде поглиблюватися з кожним роком при такому розкладі речей. Україна, зрештою, – не бездонна бочка. Не забувайте, що її вже 27 років як грабують. Олігархи думають, що їхні кроки продумані, стратегії – вивірені, результати – гарантовані, доля України - визначена.

Але є одна нова обставина: вибори президента 2019 – це, без перебільшення, історичний шанс змінити країну. У чому історичність моменту? Вперше в історії України ми маємо кандидата в президенти, який входить до трійки лідерів президентських перегонів і при цьому не залежить від олігархів. Мова, звісно, про Анатолія Гриценка – єдиного кандидата від об’єднаної демократичної опозиції, чесного, заточеного на боротьбу з корупцією та деолігархізацію. 

Я знаю Анатолія Гриценка давно і я знаю, що він буде президентом, який зможе реалізувати основні функції держави перед народом, який буде гарантом конституційних прав і свобод, який матиме силу і волю до фундаментальних змін і побудови нової моделі стосунків між державою та громадянином. Ми, як ніколи, близькі до якісно нового формату взаємовідносин між владою і народом. Справа залишилась за малим – піти на вибори і зробити правильний вибір.

Кожен має усвідомити, що жоден новий «прямий чи непрямий» ставленик олігарха не буде зацікавлений у відбудові держави. Тому що ті, хто приходять до влади в результаті ігор олігархів, мають лише одну стратегію  – обслуговування їхніх інтересів. Саме про це потрібно пам’ятати коли будете вирішувати за кого віддати свій голос. Навіть без спеціальної освіти чи досвіду, кожному свідомому громадянину під силу сьогодні розібратися - вуха якого олігарха стирчать за тим чи іншим кандидатом. Не можна дати себе знову обманути, не можна продати майбутнє України, не можна продати совість за тисячу гривень. 

Новий сезон ігор олігархів буде нещадним – не жалітимуть ні фінансових, ні інформаційних, ні людських ресурсів. Але завжди є глядач, народ України, який і визначатиме успіх. Українці вже двічі демонстрували свій характер і свою здатність ламати будь-які заготовлені сценарії, коли виходили на вулицю. Вибори-2019 – це історичний шанс для нас мирним шляхом, у суто демократичний спосіб, перезавантажити владу і позбавитись впливу олігархічних кланів, обравши Анатолія Гриценка. 

Не змарнуйте свій голос, реалізуйте своє виборче право, дайте шанс Україні вдихнути на повні груди, обравши чесного достойного президента.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: вибори,Анатолій Гриценко,Микола Катеринчук
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.