Анна Романова: Зміни у сплаті турзбору незаконні та шкідливі!

30 грудня 2018, 01:28
Власник сторінки
журналист
0
67
Анна Романова: Зміни у сплаті турзбору незаконні та шкідливі!

Як голова підкомітету туризму, з обуренням дізналася про «нововведення» у сплаті туристичного збору, які вступають з нового року.


Як голова підкомітету туризму, з обуренням дізналася про «нововведення» у сплаті туристичного збору, які вступають з нового року. – переконана Голова підкомітету з питань розвитку туризму Верховної Ради, народний депутат України Анна Романова.

По-перше, вони нелогічні і шкідливі для розвитку вітчизняної туристичної індустрії. Не можна вводити фіксовану ставку збору для всіх закладів розміщення. Як може платити відвідувач хостелу стільки, скільки відвідувач п’ятизіркового готелю?

Це просто вдарить по дрібним закладам розміщення і загони їх в тінь. І якщо місцеві ради ухвалять максимальну суму збору для в’їзних туристів, то це 208 гривень за добу! Така сума, по-перше, в рази більша, аніж та, яку в середньому сплачували дотепер. Вдумайтеся, сума собору буде більшою, аніж вся вартість проживання в деяких хостелах або сільських садибах!

В такому випадку всі просто «підуть в тінь». Але найгірше те, що ці маразматичні зміни в адмініністрування туристичного збору ввели у Податковий кодекс у шахрайський спосіб. Пояснюю: їх не було у першому читанні, вони навіть не проходили профільний Комітет Верховної Ради! Про них не знав, ніхто з депутатів нашого комітету!

Внесли їх тишком-нишком, у «бюджетну ніч» в довжелезний податковий кодекс, і більшість провладних депутатів — ось так, не розуміючи за що, проголосувала. Звісно, фракція Самопомочі не голосувала за цей Податковий кодекс, який ухвалюється наспіх, вночі.

Голосувати «за кота в мішку» — для нас неприпустимо.

І ось цей «кіт в мішку» або «троянський кінь» у вигляді змін в сплату турзбору проявився. Дивує, звісно, позиція Кабміну, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, бо жодна правка не пройде без їхньої згоди…

Час покаже, хто за цим стоїть. А виявити це просто — хто заявиться на адміністрування турзбору, той і провернув таку аферу. Тепер головне завдання на 2019 рік — відмінити цей маразм.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.