Ігор Кривецький виграв суд у видання «Правком» за зведений на нього наклеп

11 декабря 2018, 22:41
Владелец страницы
народний депутат ВО Свобода
0
68
Ігор Кривецький виграв суд у видання «Правком» за зведений на нього наклеп
ВО Свобода

У підсумку суд задовольним позов у частині вимоги визнати опубліковану інформацію недостовірною та такою, що порочить честь, гідність і ділову репутацію Ігоря Кривецького

 
.
   Голова Економічної ради ВО Свобода Ігор Кривецький виграв суд у Інтернет-видання "Правком" у справі про захист честі, гідності та ділової репутації.
Суд зобов’язав видання спростувати наклеп, зведений на політика, та виплати матеріальну компенсацію, яку Ігор Кривецький передасть у фонд конкурсу журналістських розслідувань.
У матеріалі, якого стосувався судовий позов, автор і головний редактор сайту "Правком" Віктор Корнієнко, зокрема, називає Ігоря Кривецького рядовим грабіжником та рекетиром, бандитом, кримінальним авторитетом. Водночас він звинувачує політика в тому, що той є головним переговірником від Свободи у домовленостях стосовно "правильних" голосувань. Свою брехню у заяві до суду відповідач виправдовував тим, що наклепницька інформація є буцімто "загальновідомою".
У підсумку суд задовольним позов у частині вимоги визнати опубліковану інформацію недостовірною та такою, що порочить честь, гідність і ділову репутацію Ігоря Кривецького. Водночас суд зобов’язав спростувати та видалити статтю, якою було зведено наклеп на Свободівця, а також виплатити йому матеріальну компенсацію у розмірі 23 144,4 грн. Стягнені з відповідача кошти Ігор Кривецький передасть у фонд Конкурсу журналістських розслідувань імені Василя Сергієнка.
ВО Свобода  

 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: ВО Свобода
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.