Ігор Кривецький виграв суд у видання «Правком» за зведений на нього наклеп

11 грудня 2018, 22:41
Власник сторінки
народний депутат ВО Свобода
0
108
Ігор Кривецький виграв суд у видання «Правком» за зведений на нього наклеп
ВО Свобода

У підсумку суд задовольним позов у частині вимоги визнати опубліковану інформацію недостовірною та такою, що порочить честь, гідність і ділову репутацію Ігоря Кривецького

 
.
   Голова Економічної ради ВО Свобода Ігор Кривецький виграв суд у Інтернет-видання "Правком" у справі про захист честі, гідності та ділової репутації.
Суд зобов’язав видання спростувати наклеп, зведений на політика, та виплати матеріальну компенсацію, яку Ігор Кривецький передасть у фонд конкурсу журналістських розслідувань.
У матеріалі, якого стосувався судовий позов, автор і головний редактор сайту "Правком" Віктор Корнієнко, зокрема, називає Ігоря Кривецького рядовим грабіжником та рекетиром, бандитом, кримінальним авторитетом. Водночас він звинувачує політика в тому, що той є головним переговірником від Свободи у домовленостях стосовно "правильних" голосувань. Свою брехню у заяві до суду відповідач виправдовував тим, що наклепницька інформація є буцімто "загальновідомою".
У підсумку суд задовольним позов у частині вимоги визнати опубліковану інформацію недостовірною та такою, що порочить честь, гідність і ділову репутацію Ігоря Кривецького. Водночас суд зобов’язав спростувати та видалити статтю, якою було зведено наклеп на Свободівця, а також виплатити йому матеріальну компенсацію у розмірі 23 144,4 грн. Стягнені з відповідача кошти Ігор Кривецький передасть у фонд Конкурсу журналістських розслідувань імені Василя Сергієнка.
ВО Свобода  

 
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: ВО Свобода
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.