УРЯД ЗНОВУ ГАЛЬМУЄ ПРОМИСЛОВІСТЬ

20 ноября 2018, 16:40
Владелец страницы
0
49

Екологічний податок хочуть підняти в 70 разів.

Причому без цільового спрямування на зменшення викидів чи інші дієві способи поліпшення екології. Це фіскальний зашморг на шиї української промисловості! 

Десятки великих промислових підприємств, таких як Никопольский завод ферросплавов, і сотні середніх виробників замість того, щоб інвестувати в модернізацію, робочі місця і екологію, мають віддати кошти податківцям. Очевидно, таким є бачення "економічної стратегії" нинішніх урядників. Що з цього приводу думають Міністр економіки та Прем'єр?

Команда РПЛ на чолі з Олег Ляшко не голосувала за недолугий податковий законопроект №9260 з "бюджетного пакету". Замість стимулів для інвесторів, виробників та експортерів знову підвищення податків і "витискання останніх соків" з залишків промисловості.

https://korrespondent.net/url.hnd?url=https%3a%2f%2fwww.facebook.com%2fHalasiuk%2fposts%2f2287860031489622Источник: https://korrespondent.net/url.hnd?url=https%3a%2f%2fcensor.net.ua%2fb3097882


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: екологія,промисловість,промислове виробництво
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.