Про рабство та свободу.

19 ноября 2018, 13:33
2
35

Раб прагне ліпшого, а вільний об’єктивного.

Як оцінити вираз  2+2=5   ?

Математик скаже помилка, бо знає точно. Фізик скаже похибка, бо не знає для чого цей вираз. Тільки економіст скаже, що це досягнення, бо не його задача шукати об’єктивності. Економіст завжди виконує завдання оцінити результат роботи свого роботодавця. Керівники політики питають підказки як діяти у економістів та скидають на них помилки своєї роботи. Але ж хто скаже своєму єдиному роботодавцю, що той винний в помилці? От якби роботодавцем економіста був Бог, тоді б його задачею було б дати оцінку об’єктивну. А так економісти обмежуються загальними фразами про необхідність лібералізації економіки.

Тільки партія 5.10 вказує правильний шлях до отримання об’єктивної оцінки роботи суспільства. Потрібно дати управління економікою не політикам, а єдиному спеціалісту з економіки – об’єктивне порівняння конкуренцією. Державо – геть з економіки, а борись за знищення несвободи.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.