Бездіяльність МЕРТ неприпустима!

13 ноября 2018, 15:20
0
37

США, Канада, ЄС, Китай, ЄврАзЕС, Туреччина, окремі країни Африки та інші країни активно захищають внутрішній ринок металопродукції від імпорту, підвищуючи ввізні мита на 25 і вище відсотків.

Уряди найбільших економік світу вживають усі можливі і неможливі заходи для захисту власних виробників металу та металопродукції.

Закриття найбільших світових ринків та загострення боротьби за існуючі ринку збуту металопродукції - реальна загроза українській промисловості та економіці. Імпорт чорних металів в Україну вже зріс на на 25%! Сотні тисяч робочих місць в ГМК та суміжних галузях під ударом!

Тому лідер РПЛ Олег Ляшко ініціював широкомасштабний захист вітчизняних виробників металургійної продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках.

Ми вимагаємо невідкладного вжиття заходів з метою упередження зростання імпорту металопродукції з Китаю, Туреччини, Російської Федерації та інших країн світу, які люто борються за нові ринки збуту власної продукції. На часі також лобіювання доступу української металопродукції на зовнішні ринки, у тому числі через експортно-кредитне агентство.


https://www.facebook.com/Halasiuk/posts/2283209788621313


Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.