ПРО ПРИРОДУ НАЦІОНАЛІЗМУ

15 октября 2018, 12:22
Владелец страницы
Юрист
0
71

Націоналізм - це спосіб захисту від посягагання на національну самоідентифікацію

ПРО ПРИРОДУ НАЦІОНАЛІЗМУ

Відповідно до соціального натуралізму націоналізм - це природна реакція у відповідь на посягання на національну самоідентифікацію. Націоналізм - це спосіб захисту від цього посягання.

Націоналізм слід відрізняти від шовінізму, імперської самоідентифікації, расизму, ксенофобії тощо.

На даний час у Європі немає потреби у націоналізмі, бо на національну самоідентифікацію європейців різних національностей ніхто не посягає, тобто ніхто не посягає на самоідентифікацію німців, італійців, греків, фіннів, шведів, французів, угорців, поляків...

На відміну від них, на самоідентифікацію українців давно вже відбувається і не припиняється посягання, зокрема з боку нашого "братського" сусіда. Від цього посягання, заради збереження самоідентифікації українців цілком природною є реакція у вигляді українського націоналізму.

Як тільки ці посягання закінчаться український націоналізм природним чином набере інших форм самоідентифікації , - таких як у німців, шведів, італійців, греків....

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.