"Нова" патрульна поліція - повна некомпетентність

2 октября 2018, 15:17
Владелец страницы
народний депутат ВО Свобода
0
54
 Нова  патрульна поліція - повна некомпетентність
Цим фото все сказано без слів ...

13 постанов від патрульної поліції - і всі скасовані судовими рішеннями.

Черговий, а це вже 13-тий за ліком, суд по скасуванню постанов про порушення пдр винесених новою Тернопільською патрульною поліцією дпп в Україні мною виграно.
Чергова постанова про ніби то порушення мною пдр скасована.
Суд в черговий раз визнав, що патрульні поліцаї неправомірно намагаються притягнути мене до адмін. відповідальности за нібито порушення пдр.
Звісно, що ця вся судова тяганина та інформаційний розголос від не зовсім порядних змі, як місцевого розливу так і всеукраїнського, псують мені репутацію, а тому я звернувся до суду з позовною заявою до управління патрульної поліції в Тернопільській області на відшкодування моральної шкоди, завданої мені працівниками патрульної поліції внаслідок системного та незаконного притягнення мене до адміністративної відповідальности своїми постановами.
Засідання суду відбудеться завтра, 3 жовтня о 9 годині 40 хв. в приміщенні Тернопільського міськрайонного суду на вул. Котляревського, б. 34. Запрошую. 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: кадрова політика,поліція
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.