Трамп. Вибори до Конгресу ЗДА. ВІДЕО.

25 июля 2018, 16:28
Владелец страницы
Координатор Міжнародної агенції глобального нагляду
0
42
Трамп. Вибори до Конгресу ЗДА. ВІДЕО.

Блазень продовжує блазнювати… . https://www.youtube.com/watch?v=mvBX1oPC4UE&t=28s Росія – Абсолютне Зло, яке треба негайно знищити.

4 липня американський президент написав в Twitter, що дуже стурбований тим, що «Росія зробить всі зусилля, щоб вплинути на майбутні вибори» у ЗДА.

«Ґрунтуючись на тому факті, що жоден інший президент не був такий жорстокий по відношенню до Росії, як я, вони щосили підштовхуватимуть демократів. Вони ясно не хочуть Трампа!» – додав він.

На цьому відео різні представники спецслужб ЗДА висловлюють свою думку щодо поведінки Трампа під час переговорів з Путіним та особливо під час пресконференції.

Відео посиланням триває 00:22:44

Особливо цікавою є спроба Трампа (00:10:50-00:11:43) виправдатися, нібито він переплутав слово, що змінило сенс висловлювання з точністю до навпаки. Там же він пояснює, що насправді дуже любить свої спецслужби.

Росія – Абсолютне Зло, яке треба негайно знищити.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: выборы в США,Росія,Дональд Трамп,конгрес,Сенат США,Володимир Путін
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.