ДЕРЖДЕП НЕ ВИТРИМАВ

18 июля 2018, 16:51
0
67
ДЕРЖДЕП НЕ ВИТРИМАВ

Поговоримо трохи про російські фейки

Лише росіяни вірять путінській пропаганді. Лише росіяни реагують на фейки, які поширює кремлівське телебачення. Ми вже звикли до цієї константи і вона нас влаштовує. Це ж начебто добре – світова спільнота байдужа до дезінформації російських ЗМІ. Але чи дійсно це так добре? Може було б краще, якби світ не ігнорував брехню російських журналістів, а спростовував її? Адже досить часто вона стосується не лише України, а й країн Заходу.

Тож, рада вам повідомити: нарешті на цьому фронті позитивні результати! Вчора помічник Держсекретаря США із військово-політичних питань офіційно спростувала фейк російських ЗМІ стосовно наданих Америкою Україні ПТРК Javelin.

Нагадаю, минулого тижня ряд центральних інформаційних відомств федерації поширили інформацію про нібито лист генерального конструктора ДП «Державне Київське конструкторське бюро «Луч», в якому зазначено, що США начебто поставляли Україні несправні комплекси. Вказаний фейк спростував офіційний Вашингтон, що беззаперечно поставило російських пропагандистів на місце.

Приємно бачити, що на захист правди стають не лише українці.

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: пропаганда,Держдеп,фейк
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.