ФСБ залякувала хорватів. – Відлуння «Слава Україні!»

16 июля 2018, 15:14
Владелец страницы
Координатор Міжнародної агенції глобального нагляду
0
68
ФСБ залякувала хорватів. – Відлуння «Слава Україні!»

Представники ФСБ прямо і дуже чітко натякнули керівництву збірною про те, що під час чемпіонату можуть несподівано відбутися зіткнення між патріотичний настроєними росіянами і хорватськими фанатами.

ФСБ тонко натякнула футболістам про можливі «неприємні інциденти», які можуть відбутися між фанатами… .

Росія – Абсолютне Зло, яке треба негайно знищити.

*

 У Мережі сплив інсайд з Sigurnosno-obavje tajna agencija (Агентство розвідки і безпеки Хорватії) про погрози з боку російської ФСБ. Інцидент відбувся 8 липня, відразу після програшу збірній Росії в матчі з хорватами. Саме тоді представники служби безпеці РФ проявили ініціативу і поспілкувалися з керівництвом хорватською збірною, повідомляє «Діалог.UA».

В ході розмови офіцери повідомили хорватів, що після слів Віди і Вукоєвіча вони не забезпечуватимуть безпеку гравців збірної. Більш того, представники держбезпеки прямо і дуже чітко натякнули керівництву збірною про те, що під час чемпіонату можуть несподівано відбутися зіткнення між патріотичний настроєними росіянами і хорватськими фанатами. Зрозуміло, після цих слів у керівництва не залишалося іншого вибору, окрім як вибачитися за сказані про Україну слова, та ще і виступити на підтримку Російської Федерації.

Росія – Абсолютне Зло, яке треба негайно знищити.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: футбол,Москва,ФСБ,фанати,Хорватія,бійка,збірна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.