Вояк ЦАХАЛ: Росія вклала в ЧС-2018 14 млрд. доларів, а перемогла Україна.

14 липня 2018, 06:03
Власник сторінки
Координатор Міжнародної агенції глобального нагляду
0
103
Вояк ЦАХАЛ: Росія вклала в ЧС-2018 14 млрд. доларів, а перемогла Україна.

Я із задоволенням повторюю це вітання: «Слава Україні!»: ізраїльський військовий звернувся до українців…

Я із задоволенням повторюю це вітання: «Слава Україні!»: ізраїльський військовий звернувся до українців…

Росія – Абсолютне Зло, яке треба негайно знищити.

*

 

Лист солдата ЦАХАЛ, в якому той висловлює думку з приводу скандалу, який стався після абсолютно нешкідливих висловлювань хорватських футболістів опублікувало видання «».

Шалом Алейхем, друзі! Ізраїль вітає Україну і вітає з важливою подією, яка прославила вашу країну на весь світ!

Пан Путін, звичайно ж, дивовижна людина. Намагаючись відвернути світову спільноту футболом від своїх військових злочинів, він спочатку витягнув від цього політичні дивіденди, проте в кінці, як то кажуть, «на самому березі», отримав прямо протилежний ефект. Тепер весь світ, включаючи всі ЗМІ ЗДА, Европи, Ізраїлю та інших країн, побачили що народ України єдиний, і як можуть об’єднуватися її громадяни.

Я із захопленням спостерігаю, як українці показали себе в соціальній мережі Facebook, обваливши рейтинг сторінки – ФІФА, який підживляється на брудні гроші «Газпрому».

Таким чином громадяни України відреагували на несправедливі переслідування своїх хорватських друзів і відважили гучний ляпас кривавій і загарбницькій ідеї «русского міра».

Всі знають, наскільки сильна ізраїльська армія ЦАХАЛ, і як її солдати успішно борються за незалежність своєї держави. Але навіть в Ізраїлі, який є монолітною країною, такого ще не було: подивіться – вітання «Слава Україні!» звучить тепер у всьому світі! І найсмішніше, що сталося це фактично на гроші головного ворога України – Владіміра Путіна та його нафтогазових дружків, які організували в Росії чемпіонат світу – це бенкет під час чуми!

Наскільки мені не зраджує пам’ять, в Москві говорили, що можуть взяти Київ всього за два тижні, не кажучи вже про інші міста України. Вороги стверджували, що вже до 2015-го року Україна як держава перестане існувати. Але вже йде 2018 рік, український народ згуртований як ніколи, і Путіну і його бойовикам нічого не світить в Україні (крім як стати «вантажем 200»).

Всі старання путінської Росії, і навіть домашній ЧС, обернулися проти неї.

А українці дали зрозуміти всьому світу, що вони – нація і вміють не тільки воювати але і оперативно організуватися в один день і завдати нищівного удару.

Я із задоволенням повторюю це вітання: «Слава Україні!» і бажаю вашій країні процвітання і, звичайно ж, перемоги над агресором!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Росія,ЧМ-2018,ЦАХАЛ,Україна,Перемога.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.