Крим. Гаспра. Пам’ятник «іхтамнєтам».

8 июля 2018, 06:16
Владелец страницы
Координатор Міжнародної агенції глобального нагляду
0
30391
Крим. Гаспра. Пам’ятник «іхтамнєтам».

У Гаспрі в комунальному парку (колишній парк санаторію «Марат») окупанти за тиждень спорудили пам'ятник у вигляді каменя, на якому висічені такі слова: «Россійскім добровольцам, героіческі павшим...

У Гаспрі в комунальному парку (колишній парк санаторію «Марат») окупанти за тиждень спорудили пам'ятник у вигляді каменя, на якому висічені такі слова: «Россійскім добровольцам, героіческі павшим в боях за Донбасс»….
Росія – Абсолютне Зло, яке треба негайно знищити.
*

Ось така «громадянська війна». Ані імен вбивць, ані дат їхньої ліквідації на Донбасі українськими захисниками немає. Тим часом «обвинувачений в загибелі призовника офіцер підмосковної військової частини 32010 Олєг Лєонтьєв попросив суд про поблажливість, тому що брав участь в бойових діях на сході України».
Суд ухвалив йому умовний вирок, хоча вбивця просив відпустити його до Сирії, оскільки «це дозволить принести якусь користь для держави. Я вже брав участь в одному з таких заходів, але, єдине, це було на території суміжної країни, на якій НАС ЯК БИ НЕ БУЛО».
Росія – Абсолютне Зло, яке треба негайно знищити. 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Крим,окупація
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.