АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД: ЯК НЕ СТВОРИТИ «ПЛАЦЕБО»

23 травня 2018, 11:40
Власник сторінки
0
59

Корупція - лише СИМПТОМ! Її джерела - БЕЗЗАКОННЯ і БІДНІСТЬ. Вони формують поживний грунт для цієї напасті. "Боротись з корупцією" без викоренненя її першопричин - носити воду в решеті.


Треба ВІДНОВИТИ ЗАКОННІСТЬ та ПІДНЯТИ РІВЕНЬ ЖИТТЯ людей і проблема корупції відступить на 22 план!

***

БЕЗЗАКОННЯ ЛІКУЄТЬСЯ р а д и к а л ь н о - повною заміною суддів і прокурорів. Ми з Олег Ляшко і РПЛ пропонуємо це п е р ш и м пунктом Антикризового плану розвитку економіки. Дати українцям право самим обирати окружних суддів і прокурорів, як в США! Тоді всі суди в Україні стануть не лише "антикорупційними", а й більш справедливими та підзвітними суспільству. Знайти 20 000 порядних та фахових людей серед 43 000 000 українців цілком реально.

Сьогодні ж влада, на жаль, розпочне у Верховній Раді чергову імітацію. Антикорупційний суд за лекалами Венеційської Комісії - ЗОВНІШНЄ УПРАВЛІННЯ та узаконення відмови від частини суверенітету. Антикорупційний суд в редакції Президента - додаткова ЗАГРОЗА ДЕМОКРАТІЇ та УЗУРПАЦІЯ ВЛАДИ Петром Порошенком. Радикальна партія проти обох цих варіантів! Суди мають контролюватись не Президентом, і не з-за кордону, а Українським Народом! Для нас це аксіома.

***

БІДНІСТЬ ЛІКУЄТЬСЯ докорінною зміною економічної політики. Радикальний редизайн економічної моделі та кілька років наполегливої праці і країну не впізнати! 5-7 років нового економічного курсу і Україна - європейська країна не лише географічно, а й за рівнем доходів та якістю життя громадян.

Проблема в тому, що влада навіть не ставить таке завдання! Залучення ІНВЕСТИЦІЙ, створення РОБОЧИХ МІСЦЬ, розвиток ВИРОБНИЦТВА і збільшення ДОХОДІВ УКРАЇНЦІВ, як пропонує команда РПЛ? Ні, не чули. Кабальні кредити МВФ, копійчана приватизація, обезземелення селян, вільна торгівля сировиною - оце будь-ласка. Така політика влади перетворює Україну на потрійного донора: сировини, людей та навіть грошей. Сировинна колонія в центрі Європи - бідність, еміграція і залежність... Скільки можна?!?

Подолати корупцію в країні з європейськими цінами та середньомісячним наявним доходом людини менше 150 дол. США? Ви в це вірите? Схоже, у вічній формулі "Хліба та видовищ" недолуга влада знов і знов робить акцент на другій складовій.

Проте ситуацію цілком реально виправити. Розпочати можна з #ПромПакетРеформ. Головний акцент на привабливі умови для ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ в РЕАЛЬНИЙ СЕКТОР  економіки. Це нові ВИРОБНИЦТВА, РОБОЧІ МІСЦЯ та ПІДВИЩЕННЯ ДОХОДІВ УКРАЇНЦІВ! 

Індустріальні парки з потужними інвестиційними стимулами, безкоштовне приєднання до інженерних мереж, "Купуй українське, плати українцям", зміна конституційної функції НБУ, перегляд митних тарифів в інтересах українських виробників, створення (нарешті) ЕКА для здешевлення кредитів - першочергові економічні ініціативи. Проте влада компрадорів та імітаторів знов і знов відсуває їх на другий план, ховає в дальню шухляду, заговорює. Незважаючи на те, що лише такі сміливі ініціативи дадуть нації Хліб, Віру та Перспективу. Одними ж видовищами ситий не будеш. Якими б ефектними вони не були.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: Антикоррупционный суд
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.