Вигадана історія не вигаданої Тимошенко

5 мая 2018, 18:36
політконсультант, журналіст
1
353
Вигадана історія не вигаданої Тимошенко

Юліє Володимирівно, описана Вами історія є цинічною брехнею.

Передайте тому, хто веде Фейсбук Юлії Тимошенко і тому, хто пише для нього тексти - у вас "штанга". Юлія Володимирівна не могла говорити з "відповідальним чиновникам Уряду" і вона не могла відповісти "Йому", а "Він" не міг назвати людей з інвалідністю "каліками".

Юліє Володимирівно, цей відповідальний чиновник не Він, а Вона і звати її Раїса Панасюк. Тому описана Вами історія є цинічною брехнею.

Схоже на те, що Юлія Тимошенко свою історію приписали неіснуючому "відповідальному чиновнику в Уряді". 

Щодо відсутності належних умов для людей з інвалідністю, то ця проблема чомусь не хвилювала двічі прем'єр-міністра Юлію Тимошенко. Тому у травні минулого року парламент прийняв президентський законопроект про інклюзивну освіту і кількість дітей з особливими освітними потребами у школах збільшилася на 25%

Крім того, в Україні чітко закріплено поняття, яке існує у всьому світі - це "особа з інвалідністю". В нашій країні немає ні "інвалідів", ні "калік", ані "людей з особливими потребами". Україна давно не використовує радянську термінологією. 

Тому, все ж таки, Юліє Володимирівно, краще ліпіть сирники!

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.