РЕЗУЛЬТАТИ ГОНТАРЕВОЇ І КО

1 марта 2018, 13:12
0
47
РЕЗУЛЬТАТИ ГОНТАРЕВОЇ І КО

Моя стаття "Як Нацбанк послаблює промисловість та економіку України і чому треба міняти монетарну політику та голову НБУ", написана півтора роки тому, на жаль, досі актуальна.

1) Нацбанк РОЗДМУХАВ СИСТЕМНУ БАНКІВСЬКУ КРИЗУ, створюючи нові дисбаланси та системні ризики для економіки, знищуючи довіру суспільства та інвесторів до фінансової системи, а також до національної економіки та держави в цілому.

2) Нацбанк ПОСЛАБИВ УКРАЇНСЬКУ ПРОМИСЛОВІСТЬ та реальний сектор економіки, погіршуючи їх конкурентні позиції, стримуючи динамічне відновлення виробництва, його експортний потенціал та "рух догори" в ланцюгах створення доданої вартості, блокуючи можливості модернізації країни та формуючи штучну залежність від паліативної допомоги МВФ.

3) Нацбанк ЗРОБИВ НАСЕЛЕННЯ ЗНАЧНО БІДНІШИМ через шокове знецінення гривні (девальвацію), значний стрибок цін (інфляцію) та втрату частини банківських вкладів у "зачищених" НБУ банках.

---
Помилковість та деструктивність політики НБУ полягає в тому, що замість проведення скоординованих з урядом заходів, спрямованих на порятунок вкладів населення та підприємців і збереження довіри до національної банківської системи, максимальної орієнтації на потреби реального сектору економіки й відновлення його кредитування, а також створення умов для залучення інвестицій та збільшення експорту, НБУ вдався до непрозорого та невмотивованого "демонтажу" банківської системи (без належної компенсації втрат вкладників), встановлення штучних регуляцій, реалізації політики "дорогих грошей" для власної економіки та збільшення залежності від закордонних кредитів.

---

https://www.segodnya.ua/…/yak-nacbank-poslablyu-promislovst…

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: НБУ
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.