Про "Радикального" Остапа Бендера Рівненщини

25 февраля 2018, 20:33
Владелец страницы
0
108
Про  Радикального  Остапа Бендера Рівненщини

Володимир Остап-сулейман Бендер-бей Ковальчук

Впевнений що всі люблять гарне кіно та книги. За книгами знімають фільми. Фільми мають часто густо дві приставки – ”знято на основі реальних подій або всі персонажі вигадані, події не мають нічого спільного з реальністю. В обох випадках сценарій писався з реальних подій, доповнених уявою автора. Тільки от є випадки коли реальні люди стають начебто кіношними героями, не усвідомлюючи копіюють вчинки та поведінку вигаданих персонажів. Саме про такого персонажа я вам і розповім.

Витвір Ільфа і Петрова ”12 стільців” екранізували 21 раз в різних країнах світу та один раз через 100 років після життя та дій людини, що був прототипом Остапа Бендера, подібний персонаж з’являється знову, на цей раз на Рівненщині і звати його Володимир Ковальчук.

Володимир Олександрович Ковальчук народився в Здолбунові. Обрав фах економіста та після закінчення університету відправився покоряти Київ, проте пропрацювавши певний період в різних банківських та фінансових установах він повернувся на малу батьківщину де став місцевим депутатом від Радикальної партії Олега Ляшка. Він навіть зміг обійняти посаду голови Рівненської обласної ради, та поводив себе достатньо тихо, допоки не був змушений стати в опозицію та покинути керівну посаду.

Тоді Володимир і згадав навіщо його обирали – відстоювати інтереси громади Рівненщини. От тільки це лише прикриття для темного та прибуткового бурштинового бізнесу Радикальної партії на Рівненщині.

Володимир Олександрович Бендер-Бей Ковальчук, між іншим президент Федерації шахів Рівненської області та віце-президент Федерації шахів України, полюбляв масові гросмейстерські гри в шахи одночасно на 30 чи 36 столах.

Такі ігри нагадували йому видобуток бурштину, коли декілька сотень копачів змушені, без жодних надій на легалізацію, мити камінь ”дивлячись в рота” своєму шефові Ковальчуку, поки він дозволяє це робити. Звісно ж, надуваючи щоки перед копачами та будуючи псевдо-елегантну біографію політика-майданівця Ковальчуку вдавалося вдало маневрувати в місцевому політикумі. Для копачів він цар і бог, політичний покровитель та людина якій потрібно віддавати долю, за можливість заробляти гроші, а також поступатися кращими ділянками його людям, для правоохоронців він реформатор з широкими зв’язками в столичній бізнес-тусовці, Верховній Раді та нелегальній бурштиновій тусовці.

До минулорічних подій, Ковальчук хизувався особистим знайомством та співпрацею з Бориславом Соломоновичем Розенблатом, депутатом БПП та головою бурштинової мафії та навіть зміг відтягнути на себе для фінансування партійної каси Ляшка частину підприємства ”Укрбурштин”. Допоки він не став обвинувачуваним НАБУ та НАЗК. Тепер Ковальчук пише пости в Фейсбук де описує нелегальний видобуток бурштину в певних районах Рівненщини, упускаючи повідомлення про незаконний видобуток в тих районах області які контролюються його людьми.

Розумію, ви вже готові звинуватити мене в упередженості та причетності до протилежного угрупування копачів. От тільки ніякого нелегального видобутку про яких повідомляє Ковальчук там немає, для постів в фейсбук він використовує фото видобутку, які надсилаються йому з контрольованих Радикалами ділянок, для звіту та передачі керівництву партії. Використання ж їх в публікаціях у Фейсбук потрібна Ковальчуку для створення необхідного ”шуму” серед громадської думки та розширення своїх сфер впливу.

От такий от, Володимир Остап Сулейман Бендер-бей Ковальчук проживає та веде нелегальний бізнес на Рівненщині.

 

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Ляшко,Радикальна партія,Олег Ляшко,партия Ляшко
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.