Пристрасті за Медведчуком: чи стануть лідери ДНР і ЛНР нардепами в 2019?

26 грудня 2017, 13:14
Власник сторінки
Політтехнолог, співавтор книги "Виграти вибори: покрокова інструкція".
0
127
Пристрасті за Медведчуком: чи стануть лідери ДНР і ЛНР нардепами в 2019?

У день Різдва за західним обрядом Віктор Медведчук разом з Патріархом Кірілом ‘засвітили’ нові обличчя до парламентських виборів 2019 року. Саме так я би сприйняв прояв Захарченка та Пасічника.

У день Різдва за західним обрядом Віктор Медведчук разом з Патріархом Кірілом засвітили нові обличчя на парламентських виборах 2019 року. Путіну зараз як ніколи вигідно вийти з конфлікут на Донбасі миротворцем і довести умови «Мінську-2» до втілення. Тоді цілком логічно, що Олександр Захарченко (ДНР) і Леонід Пасічник (ЛНР) як лідери областей з «особливим статусом» матимуть амбіції до Верховної Ради наступного скликання.

Чого досягає Путін обміном за участі Медведчука-Захарченка? Хто отримує вигоди?

1. Путін демонструє миролюбність перед західним світом. "Пацани, я ж за Мінськ. Нафіга нам еті санкциї"?

2. За деякою інформацією, у списках - російські кадрові офіцери. Вибиваються докази присутності "іхтамнєтов".

3. Путін робить "маленьку перемогу" - ніби "прикручує" війну на Донбасі перед виборами 2018. Кисельов напише нову оду "собіратєлю зємєль рускіх і миротворцю".

4. Медведчук довів, що дійсно "вміє воювати". Пам'ятаєте, він так говорив у грудні 2013 року активістам, які приїздили пікетувати його маєток. Дуже небезпечний персонаж.

5. Якщо закон про інтеграцію буде прийнятий за Мінськом-2 (а обмін "всіх на всіх" - це пункт шостий угод), то наступним може бути і пункт 9 - відновлення контролю над кордонами ПІСЛЯ місцевих виборів. Далі - пункт 11 про Конституцію з врахуванням "особливостей окремих районів Донецької та Луганської областей, узгоджених з представниками цих районів)".

6. Цілком логічно, що перемога Путіна в 2018 році та звільнення бюджету РФ від витрат на утримання ДНР і ЛНР (можуть бути перекладені на Україну після пеінтеграції) можуть створити гарні умови для фінансування проросійських сил.

В умовах зневіри у реформах і шляху до ЄС, проросійський вектор може бути поданий як "особливий шлях". От і побачим у списках Медведчука, Захарченка та інших "Корнетів".

7. Амністовані та захищені мандатами "особливих регіонів" екс-бойовики цілком можуть податися до Києва та далі вглиб України у пошуках "життєвого простору". Припускаю, що вони не будуть такими добрими до прихильників Майдану та ветеранів як українське правосуддя до екс-беркутівців і "босів тітушок".

Тому ставимо три крапки...

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости политики
ТЕГИ: патриарх Кирилл,Виктор Медведчук,ДНР,АТО,Минский протокол
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.