Базовий дохід.

20 декабря 2017, 14:46
0
373

Панацея чи лише одна з безлічі необхідних умов побудови Нової України?

Базовий дохід в нинішньому форматі, з яким сьогодні експериментує ряд розвинених країн, безумовно, покращить соціальну, демографічну тощо ситуацію лише у коротко- і середньостроковому періоді.

Але у довгостроковому періоді базовий дохід не вирішує всього комплексу проблем, які на сьогодні є системними для всіх, без виключення країн світу, а навпаки – створить нові, не менш загрозливі тенденції та негативні системні чинники для соціально-економічного, соціокультурного, технологічного тощо розвитку.

Для інтегрального вирішення існуючих системних проблем потрібні якісно нові формаційні рішення, в яких базовий дохід є лише однією з багатьох складових n-го порядку.

Тож Ідея базового доходу є однією з багатьох необхідних, але абсолютно недостатніх умов забезпечення якісних еволюційних формаційних змін і побудови цивілізаційно якісно Нової України.

Незважаючи на захопливі перспективи, які вимальовують прихильники базового доходу для виходу України з глухого кута і забезпечення динамічного прориву у розвитку, Україна потребує реалізації значно фундаментальніших системних інновацій, ніж просте введення базового доходу.

І перш за все потрібно змінити існуючу державну систему на прогресивну цивілізаційно якісно нову.

©

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.