Український зорепад від країни-агресора.

13 декабря 2017, 18:47
Владелец страницы
0
150

Чи слід заборонити в’їзд всім артистам з РФ – ні?! Чому?

Український зорепад від країни-агресора.


7 листопада 2017 року президент Петро Порошенко підписав закон про гастролі російських артистів в Україні. Даний закон визначає певні особливості організації і проведення концертів, учасниками яких є громадяни Російської Федерації(РФ). Документ №2165-VIII, прийнятий Верховною Радою 5 жовтня цього року не просто обмежує вплив проросійської агітації на теренах нашої держави, а також забороняє в'їзд тим гастролерам які відкрито виступали з антиукраїнськими лозунгами.

Відтепер організатори концерту мають подати заяву на його проведення за 30 днів до початку. Тільки з дозволу СБУ, якщо дана особа не несе загрози національному та інформаційно-культурному простору артист отримує дозвіл на в'їзд і проведення масових заходів.

Відразу після подій на майдані, справжнє обличчя показали ті, хто віднедавна був кумиром мільйонів українців. Відкрито виступили проти Євромайдану і підтримали анексію Крима майже всі російські культурні діячі. Не так розчарували гастролери з Росії, як наші ж співаки. Йосип Кобзон та Таїсія Повалій які народилися в Україні і мають визнання народного артиста, публічно підтримали розгін майдану беркутом і загарбання Криму .

Чи слід заборонити в’їзд всім артистам з РФ – ні?! Чому? Серед них є ті, котрі не погодилися з діями Кремля. Серед них Андрій Макаревич, Noize-MC, Борис Гребенщиков, Земфіра та Діана Арбеніна. Ці люди не тільки відмовились підтримати Путінський режим, вони на своїх же концертах виступили проти агресії Росії.

Популярний репер Noize-MC одним з перших постраждав на батьківщині. На одному з своїх виступів на фестивалі музикант розповів глядачам, що у Львові, де він нещодавно побував, люди зовсім не такі якими нам їх подає вітчизняне ЗМІ. За що відразу отримав табу на проведення гастролів в РФ.

Не можна однозначно стверджувати, що всі зірки з Росії будуть нести пропаганду Путіна. Та все ж таки, найгірше не те, що більшість артистів поставили свій підпис за підтримку своєї влади. Знайшлись й такі які демонстративно виступили проти бандерівської України й попросили свого президента ввести війська на нашу територію, лишити її суверенітету і незалежності.

За основною ідеєю прийнятого закону, жоден хто хоч якимось чином може нести небезпеку нашій державі, підірвати віру в національно-культурну ідеологію, не повинен взагалі перетинати кордони нашої країни. Не кажучи вже про організацію якихось масових заходів.

Даний законопроект був прийнятий трохи запізно. Його слід було ввести в силу ще 3 роки тому. За весь цей час чимала кількість зірок держави-агресора встигла виступити в Україні. На яких до речі неодноразово лунали проросійські агітації.

Політична партія ВО Свобода літом цього року зареєструвала законопроект який повністю обмежує в’їзд на нашу територію артистам з Росії. "РФ веде інформаційну війну проти України, особливо за допомогою російських гастролерів", - ідеться у пояснювальній записці законопроекту.

В будь-якому випадку обмеження і нагляд з боку СБУ, за бажаючими організувати свій концерт на території нашої держави має пильно контролюватися для уникнення неприємних інцидентів. Як заявив один з депутатів України Наша війна в першу чергу інформаційна, тільки повний її контроль дозволить нам перемогти.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости политики
ТЕГИ: Украина-Россия,СБУ,пропаганда,гастроли,министерство культуры,Иосиф Кобзон,інформаційна війна,інформаційний простір,масові заходи,новини,російські новини,інформаційна безпека,зірки,масові акції,російська війна
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.